Побитий депутат Дніпропетровської міськради зробив заяву

17.02.2016 14:22

Депутат Дніпропетровської міськради Олег Григорук заявив, що не звинувачує мера Бориса Філатова у нападі на себе. Про це він заявив на прес-конференції у міськраді, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

За словами депутата, з очільником міста у нього конфлікту немає. Також Олег Григорук не зв’язує побиття з бізнес-інтересами. Він заявив, що разом з декількома депутатами від Опозиційного блоку має деякі розбіжності з колегами по фракції.

Нагадаємо, що раніше міський голова Борис Філатов на своїй сторінці у Фейсбук писав, що Олег Григорук – депутат, який входить в групу Світлани Єпіфанцевої, і що він разом з деякими колегами відмовлявся йти на засідання фракції Опозиційного блоку.

У той же час депутат міськради Сергій Суханов у Фейсбук заявив, що звіряче побиття Олега Григорука увечері 16 лютого пов'язано з тим, що той розкрив схему крадіжки мером Борисом Філатовим 2,5 млн. грн з бюджету.

Дніпропетровська міськрада пообіцяла взяти розслідування справи під свій контроль.

Фото: Фейсбук.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
ДепутатДнепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю