По инициативе фракции Блока Порошенко помещения детсадов вернули городу

11.03.2015 17:40

Депутаты днепропетровского горсовета практически единогласно поддержали решение, инициированное главой фракции горсовета «Блок Петра Порошенко - Солидарность», руководителем комиссии по образованию, молодежи, культуре и спорту Камилем Примаковым, о передаче детсадов в коммунальную собственность города.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политсилы.

Депутаты отменили решение исполкома горсовета от 05.05.1997 № 673 и от 18.04.2000 № 879 о передаче помещений детсадов по ул. Янтарная,73-а и пр. Газеты «Правда», 84, которые находились на балансе территориальной громады и использовались не по целевому назначению.

 «Сегодня есть закон Украины, который запрещает изменение профиля либо перепрофилирование объектов дошкольного и школьных учреждений в какие-либо другие направления. В Днепропетровске сейчас есть два объекта, используемые не по назначению, - это детсадик по адресу пр. Газеты «Правда», 84, в котором находится Индустриальный суд. Это коммунальная собственность города, которая лет 12 назад была передана за 1 грн. в год им в аренду. Второй объект – по ул. Янтарная, 73-а – это здание санстанции. Мы знаем, что районная санстанция ликвидирована и это здание нужно обратно забирать в коммунальную собственность», - сказал Камиль Примаков.

Депутат отметил, что после принятия этого решения будет инициировать внесение изменения в бюджет города на 2015 год и финансирование этих двух детсадов, чтобы с 1 сентября они полностью функционировали как детские сады.

Читайте также: На сайте горсовета решили публиковать ранее закрытую информацию

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Антуан
12.03.2015
Какой бред и популизм! На самом деле Камиль просто попиарился, а инициатива была совершенно иного человека, который просто работает в правильном русле и не пиариться.... Стыдно должно быть таким как этот депутат!!!
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский