По КЗоТУ петиция не является причиной для увольнения чиновников, - эксперт

27.12.2016 17:15

Заместитель директора общественной организации «Інститут реформ та інновацій» Роман Сердюк в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» заявил, что, согласно ст. 36 КЗоТа Украины, петиция не является причиной для увольнения чиновников.

«Согласно закону о местном самоуправлении, директоров департаментов назначает и снимает с должности городской голова. А петиция об увольнении директора департамента жилищно-коммунального хозяйства Днепровского горсовета адресована депутатам. Они решением сессии могут рекомендовать мэру поддержать эту петицию. Но окончательное решение все равно будет за Борисом Филатовым.

Кроме того, согласно ст. 36 «Основания прекращения трудового договора» Кодекса законов о труде Украины, петиций нет среди причин увольнения.

В данном случае выходом из положения послужило бы назначение служебного расследования по деятельности Владислава Грицая, а по его результатам уже бы принимались решения. Все вышесказанное касается и петиции об увольнении заместителя городского головы Днепра Михаила Лысенко», - сказал он.

Читайте также: Петиция об увольнении зама Филатова набрала необходимое количество голосов

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Директор ОО "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Общественная организация "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Комментарии
Максим Мельник
27.12.2016
Работник городского совета сходу считается экспертом? :-D
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось