По КЗоТУ петиция не является причиной для увольнения чиновников, - эксперт

27.12.2016 17:15

Заместитель директора общественной организации «Інститут реформ та інновацій» Роман Сердюк в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» заявил, что, согласно ст. 36 КЗоТа Украины, петиция не является причиной для увольнения чиновников.

«Согласно закону о местном самоуправлении, директоров департаментов назначает и снимает с должности городской голова. А петиция об увольнении директора департамента жилищно-коммунального хозяйства Днепровского горсовета адресована депутатам. Они решением сессии могут рекомендовать мэру поддержать эту петицию. Но окончательное решение все равно будет за Борисом Филатовым.

Кроме того, согласно ст. 36 «Основания прекращения трудового договора» Кодекса законов о труде Украины, петиций нет среди причин увольнения.

В данном случае выходом из положения послужило бы назначение служебного расследования по деятельности Владислава Грицая, а по его результатам уже бы принимались решения. Все вышесказанное касается и петиции об увольнении заместителя городского головы Днепра Михаила Лысенко», - сказал он.

Читайте также: Петиция об увольнении зама Филатова набрала необходимое количество голосов

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Директор ОО "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Общественная организация "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Комментарии
Максим Мельник
27.12.2016
Работник городского совета сходу считается экспертом? :-D
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю