Підприємці просять переіменувати проспект К. Маркса та зібрали на це гроші

17.04.2015 13:03

Учасники ГО "Самозахист підприємців" опублікували звернення до в.о. міського голови про перейменування головного проспекта Дніпропетровська на честь Олександра Поля.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Звернення

В.о. міського голови Дніпропетровська
Булавці Галині Іллівні

Шановна Галино Іллівно!

Вже протягом більше двох років підприємці Дніпропетровська намагаються втілити в життя свою мрію щодо перейменування центрального проспекту нашого міста на ім’я першого почесного громадянина Олександра Поля.

Ні для кого вже не є секретом, що саме завдяки йому наше місто перетворилося з зубожілого містечка в потужний індустріальний мегаполіс.

31 серпня 2013 на святкуванні 181-шої річниці з дня народження О. Поля з’явилася ініціатива щодо перейменування проспекту К. Маркса на його честь. Було зібрано більше ніж півтори тисячі підписів на підтримку ініціативи.

В 2014 році ГО «Самозахист підприємців» знову звернулася до міської ради з цією ж пропозицією. Знов було зібрано більше, ніж 1200 підписів. Проте питання так і залишилось без розгляду.

Нарешті в 2015році, у зв’язку зі змінами Законодавства України , а саме з прийняттям Верховною Радою Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" (ЗУ№ 2558 від 09.04.2015), з’явилася можливість віддати належну шану людині, що стала справжньою легендою нашого міста.

Про нього ще в XIX сторіччі писав відомий письменник Володимир Гіляровський «Он умер, но если я пишу настоящие строки, ради которых очутился в Екатеринославе, так только потому, что он жил. Поэтому же растет Екатеринослав, поэтому же самому теперь кипит здесь подземная горячка вокруг него…»

Шановна Галино Іллівно! Звертаємося до Вас з проханням винести означене питання на розгляд депутатами міської ради.
Розуміючи, що процес перейменування тягне за собою фінансові витрати, ГО «Самозахист підприємців» зібрала разом із небайдужими громадянами 5000,00 (п’ять тисяч) грн.

Означені кошти у разі позитивного вирішення питання будуть переведені на рахунок міської ради.

16.04.2015

Голова ГО «Самозахист підприємців» 

Боровінський В.В.

Читайте також: Переименование городов и улиц имеет манипулятивную составляющую, – эксперты

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
Микола
23.04.2015
Город переименовать в МАХНОПОЛЬ, Увековечим патриотов этого края Махна и Поля.
Олег
17.04.2015
Алексей, лучше пусть себя на органы пустят - мозг все равно судя по всему не пашет - а вот уже вырученные деньги отдадут нуждающимся
Алексей
17.04.2015
Людей желающих переименовать проспект меньшинство. Основная масса народу против. Такое впечатление людям заняться больше нечем. Собрали 5000 грн - отдайте в детский дом или в больницу.
Олег
17.04.2015
какие наф 5000грн.?))) вы че смешные?))) а 5000000 не хотите? вообще себе хоть примерно представляете скольким предприятиям и часным лицам надо буде бабосов чтоб переоформить документы и прочую бюр. возню?)
Вера
17.04.2015
Сергей я Вас поддерживаю,занимаемся любыми вопросами 1500 человек собрало 5000грн.,и .о.мера не имеет права решать глобальные вопросы города,это раз,вот дыры по дорогам,в поминальные дни,а до кладбища просто не доехать.
Сергей
17.04.2015
А может давайте попробуем хотя бы мусор убрать на улице, или дыры на дорогах заделать, или освещения поделать, а давайте?
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет