Підприємці просять переіменувати проспект К. Маркса та зібрали на це гроші

17.04.2015 13:03

Учасники ГО "Самозахист підприємців" опублікували звернення до в.о. міського голови про перейменування головного проспекта Дніпропетровська на честь Олександра Поля.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Звернення

В.о. міського голови Дніпропетровська
Булавці Галині Іллівні

Шановна Галино Іллівно!

Вже протягом більше двох років підприємці Дніпропетровська намагаються втілити в життя свою мрію щодо перейменування центрального проспекту нашого міста на ім’я першого почесного громадянина Олександра Поля.

Ні для кого вже не є секретом, що саме завдяки йому наше місто перетворилося з зубожілого містечка в потужний індустріальний мегаполіс.

31 серпня 2013 на святкуванні 181-шої річниці з дня народження О. Поля з’явилася ініціатива щодо перейменування проспекту К. Маркса на його честь. Було зібрано більше ніж півтори тисячі підписів на підтримку ініціативи.

В 2014 році ГО «Самозахист підприємців» знову звернулася до міської ради з цією ж пропозицією. Знов було зібрано більше, ніж 1200 підписів. Проте питання так і залишилось без розгляду.

Нарешті в 2015році, у зв’язку зі змінами Законодавства України , а саме з прийняттям Верховною Радою Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" (ЗУ№ 2558 від 09.04.2015), з’явилася можливість віддати належну шану людині, що стала справжньою легендою нашого міста.

Про нього ще в XIX сторіччі писав відомий письменник Володимир Гіляровський «Он умер, но если я пишу настоящие строки, ради которых очутился в Екатеринославе, так только потому, что он жил. Поэтому же растет Екатеринослав, поэтому же самому теперь кипит здесь подземная горячка вокруг него…»

Шановна Галино Іллівно! Звертаємося до Вас з проханням винести означене питання на розгляд депутатами міської ради.
Розуміючи, що процес перейменування тягне за собою фінансові витрати, ГО «Самозахист підприємців» зібрала разом із небайдужими громадянами 5000,00 (п’ять тисяч) грн.

Означені кошти у разі позитивного вирішення питання будуть переведені на рахунок міської ради.

16.04.2015

Голова ГО «Самозахист підприємців» 

Боровінський В.В.

Читайте також: Переименование городов и улиц имеет манипулятивную составляющую, – эксперты

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
Микола
23.04.2015
Город переименовать в МАХНОПОЛЬ, Увековечим патриотов этого края Махна и Поля.
Олег
17.04.2015
Алексей, лучше пусть себя на органы пустят - мозг все равно судя по всему не пашет - а вот уже вырученные деньги отдадут нуждающимся
Алексей
17.04.2015
Людей желающих переименовать проспект меньшинство. Основная масса народу против. Такое впечатление людям заняться больше нечем. Собрали 5000 грн - отдайте в детский дом или в больницу.
Олег
17.04.2015
какие наф 5000грн.?))) вы че смешные?))) а 5000000 не хотите? вообще себе хоть примерно представляете скольким предприятиям и часным лицам надо буде бабосов чтоб переоформить документы и прочую бюр. возню?)
Вера
17.04.2015
Сергей я Вас поддерживаю,занимаемся любыми вопросами 1500 человек собрало 5000грн.,и .о.мера не имеет права решать глобальные вопросы города,это раз,вот дыры по дорогам,в поминальные дни,а до кладбища просто не доехать.
Сергей
17.04.2015
А может давайте попробуем хотя бы мусор убрать на улице, или дыры на дорогах заделать, или освещения поделать, а давайте?
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет