Підприємці просять переіменувати проспект К. Маркса та зібрали на це гроші

17.04.2015 13:03

Учасники ГО "Самозахист підприємців" опублікували звернення до в.о. міського голови про перейменування головного проспекта Дніпропетровська на честь Олександра Поля.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Звернення

В.о. міського голови Дніпропетровська
Булавці Галині Іллівні

Шановна Галино Іллівно!

Вже протягом більше двох років підприємці Дніпропетровська намагаються втілити в життя свою мрію щодо перейменування центрального проспекту нашого міста на ім’я першого почесного громадянина Олександра Поля.

Ні для кого вже не є секретом, що саме завдяки йому наше місто перетворилося з зубожілого містечка в потужний індустріальний мегаполіс.

31 серпня 2013 на святкуванні 181-шої річниці з дня народження О. Поля з’явилася ініціатива щодо перейменування проспекту К. Маркса на його честь. Було зібрано більше ніж півтори тисячі підписів на підтримку ініціативи.

В 2014 році ГО «Самозахист підприємців» знову звернулася до міської ради з цією ж пропозицією. Знов було зібрано більше, ніж 1200 підписів. Проте питання так і залишилось без розгляду.

Нарешті в 2015році, у зв’язку зі змінами Законодавства України , а саме з прийняттям Верховною Радою Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки" (ЗУ№ 2558 від 09.04.2015), з’явилася можливість віддати належну шану людині, що стала справжньою легендою нашого міста.

Про нього ще в XIX сторіччі писав відомий письменник Володимир Гіляровський «Он умер, но если я пишу настоящие строки, ради которых очутился в Екатеринославе, так только потому, что он жил. Поэтому же растет Екатеринослав, поэтому же самому теперь кипит здесь подземная горячка вокруг него…»

Шановна Галино Іллівно! Звертаємося до Вас з проханням винести означене питання на розгляд депутатами міської ради.
Розуміючи, що процес перейменування тягне за собою фінансові витрати, ГО «Самозахист підприємців» зібрала разом із небайдужими громадянами 5000,00 (п’ять тисяч) грн.

Означені кошти у разі позитивного вирішення питання будуть переведені на рахунок міської ради.

16.04.2015

Голова ГО «Самозахист підприємців» 

Боровінський В.В.

Читайте також: Переименование городов и улиц имеет манипулятивную составляющую, – эксперты

 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
Микола
23.04.2015
Город переименовать в МАХНОПОЛЬ, Увековечим патриотов этого края Махна и Поля.
Олег
17.04.2015
Алексей, лучше пусть себя на органы пустят - мозг все равно судя по всему не пашет - а вот уже вырученные деньги отдадут нуждающимся
Алексей
17.04.2015
Людей желающих переименовать проспект меньшинство. Основная масса народу против. Такое впечатление людям заняться больше нечем. Собрали 5000 грн - отдайте в детский дом или в больницу.
Олег
17.04.2015
какие наф 5000грн.?))) вы че смешные?))) а 5000000 не хотите? вообще себе хоть примерно представляете скольким предприятиям и часным лицам надо буде бабосов чтоб переоформить документы и прочую бюр. возню?)
Вера
17.04.2015
Сергей я Вас поддерживаю,занимаемся любыми вопросами 1500 человек собрало 5000грн.,и .о.мера не имеет права решать глобальные вопросы города,это раз,вот дыры по дорогам,в поминальные дни,а до кладбища просто не доехать.
Сергей
17.04.2015
А может давайте попробуем хотя бы мусор убрать на улице, или дыры на дорогах заделать, или освещения поделать, а давайте?
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат