Переселенцям можуть повторно призначити щомісячну грошову допомогу на проживання

06.05.2015 11:54

24 квітня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, якою внесено зміни до Порядку надання допомоги переселенцям. Відтепер родини переселенців мають право на повторне призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк.

Про це повідомила начальник управління забезпечення соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Вікторія Чернигіна під час прес-конференції, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Відтепер повнолітнім студентам, які навчаються за денною формою, призначена допомога буде виплачуватися в повному обсязі без зменшення протягом наступних 6 місяців. Допомоги протягом наступних 6 місяців не лишаться пенсіонери, інваліди та діти. Проте допомога не буде призначена особам працездатного віку, яким виплату було припинено у зв’язку з не вирішеним питанням працевлаштування. Так, якщо батьки протягом минулого періоду не працевлаштувалися, і виплату допомоги їм було припинено, то право на призначення допомоги на наступний строк матимуть тільки їх діти.

Як повідомлялося раніше, загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2 400грн.

Читайте також: Мы ждем ответа от и.о. мэра об установке МАФов в Днепропетровске, - общественники

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю