Перед сессией Днепровский горсовет будут пикетировать

21.12.2016 09:07

Сегодня, 21 декабря, депутаты горсовета соберутся на очередную сессию. С 9.00 до 10.00 перед зданием горсовета состоится акция протеста инвесторов «Консоли», которые вложили деньги в строительство высотки на перекрестке пр. Яворницкого и ул. Баррикадной.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала член правления общественной организации «Громадська взаємодія» Татьяна Лампика, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Цель митинга – обратить внимание властей на проблемы обманутых вкладчиков. Планируется использование громкоговорителей и звукоусиливающей аппаратуры. Организаторы пикеты предупредили патрульную полицию Днепра о проведении мероприятия и попросили обеспечить правопорядок во время его проведения.

Читайте также: Горсовет Днепра погряз в судах из-за летнего отдыха детей

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю