Партия "За життя" в Днепре становится более пророссийской, - эксперт

10.08.2018 16:30

Вступление Виктора Медведчука в партию "За життя" усиливает пророссийский сектор политической жизни Днепра, а для депутатов от этой политической сила в горсовете Днепра наличие в их рядах кума Путина оборачивается репутационной потерей. Об этом рассказал в специальном комментарии интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" политолог Виктор Пащенко.

"Вступление Виктора Медведчука в политическую партию «За життя» существенно изменит отношение других партий и политических лидеров к этой силе. Тяжело найти в Украине такого человека с четко сформированной репутацией, присутствие которого в проекте выступает четким маркером и для союзников, и для противников. На местном уровне это тоже повлияет.

Читайте также: Чем запомнился днепрянам Геннадий Гуфман?

Тяжело судить, как воспримут депутаты - представители партии «За життя» - этот факт на местном уровне. В любом случае, для них это будет дополнительной проблемой. На всеукраинском уровне это партии поможет: Медведчук – это и информационный ресурсы, и организационные ресурсы, и так далее. Вступление Медведчука «За життя» делает партию более пророссийской, чем «Опозиционный блок». Если партия раньше воспринималась как лайт-версия «Опозиционного блока», теперь непонятно, кто лайт-версия кого, у Медведчука четкая репутация проросийского политика, и с этим надо будет что-то делать, отмечает эксперт.

Читайте также: Религиозным противостоянием в Днепре воспользуются антиукраинские силы, - политолог

Раньше в Днепре она воспринималась как партия,  которой было легко найти общий язык и с мэром, и с любыми фракциями, то теперь сотрудничество с градоначальником, БПП, и другие фракциями будет усложнена, теперь необходимо будет оправдываться - почему промэрское большинство сотрудничает с «За життя».

"Для фракции «За життя» в горсовете Днепра это минус, так как превращает из партии договороспособной в партию, сотрудничество с которой не будет выглядеть логичным. Не думаю, что в связи с этим будут акции протеста в Днепре, они будут на национальном уровне или  в том случае, если Медведчук будет сюда приезжать", - говорит эксперт.

Фото: ИА "Мост-Днепр"

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "За життя"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось