Партия "За життя" в Днепре становится более пророссийской, - эксперт

10.08.2018 16:30

Вступление Виктора Медведчука в партию "За життя" усиливает пророссийский сектор политической жизни Днепра, а для депутатов от этой политической сила в горсовете Днепра наличие в их рядах кума Путина оборачивается репутационной потерей. Об этом рассказал в специальном комментарии интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" политолог Виктор Пащенко.

"Вступление Виктора Медведчука в политическую партию «За життя» существенно изменит отношение других партий и политических лидеров к этой силе. Тяжело найти в Украине такого человека с четко сформированной репутацией, присутствие которого в проекте выступает четким маркером и для союзников, и для противников. На местном уровне это тоже повлияет.

Читайте также: Чем запомнился днепрянам Геннадий Гуфман?

Тяжело судить, как воспримут депутаты - представители партии «За життя» - этот факт на местном уровне. В любом случае, для них это будет дополнительной проблемой. На всеукраинском уровне это партии поможет: Медведчук – это и информационный ресурсы, и организационные ресурсы, и так далее. Вступление Медведчука «За життя» делает партию более пророссийской, чем «Опозиционный блок». Если партия раньше воспринималась как лайт-версия «Опозиционного блока», теперь непонятно, кто лайт-версия кого, у Медведчука четкая репутация проросийского политика, и с этим надо будет что-то делать, отмечает эксперт.

Читайте также: Религиозным противостоянием в Днепре воспользуются антиукраинские силы, - политолог

Раньше в Днепре она воспринималась как партия,  которой было легко найти общий язык и с мэром, и с любыми фракциями, то теперь сотрудничество с градоначальником, БПП, и другие фракциями будет усложнена, теперь необходимо будет оправдываться - почему промэрское большинство сотрудничает с «За життя».

"Для фракции «За життя» в горсовете Днепра это минус, так как превращает из партии договороспособной в партию, сотрудничество с которой не будет выглядеть логичным. Не думаю, что в связи с этим будут акции протеста в Днепре, они будут на национальном уровне или  в том случае, если Медведчук будет сюда приезжать", - говорит эксперт.

Фото: ИА "Мост-Днепр"

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "За життя"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат