Религиозным противостоянием в Днепре воспользуются антиукраинские силы, - политолог

08.08.2018 19:00

Получение Томоса и предоставление автокефалии УПЦ вызовет определенное противостояние среди прихожан в Днепре, которое могут использовать антиукраинские силы.

Об этом в комментарии интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" рассказал политолог Андрей Шулика.

"Противостояние, конечно, будет, ведь любая церковь обладает определенным кругом постоянных прихожан, которые  будут защищать церкви, в которые они ходят и священников, которым они доверяют. Причем протест может носит активный характер: от акций протеста до открытых нападений, что неоднократно наблюдалось в этому году", - говорит эксперт. 

Читайте также: Юлия Тимошенко использует тезисы российской пропаганды

В Украине данный вопрос очень опасный, который может вызвать очень серьезные потрясения и противостояние в обществе. Сложно оценить возможности передачи церковного имущества, ведь решение будет приниматься на государственном уровне. Хотелось бы, чтобы власть понимала, что эта проблема потенциально может взорвать украинское общество, отмечает Андрей Шулика.

"Горячей точкой" может стать далеко не только Днепр. Ведь практически все социологические опросы показывают, что подобные инициативы власти не поддерживаются большинством населения. Вообще многие не поддерживают идею влияния государственных органов на религиозные структуры. В первую очередь, недовольство прихожан могут использовать антиукраинские политические силы, что крайне разрушительно может отобразиться на политическом пространстве города и страны", - резюмировал политолог.

Читайте также: Націоналісти Дніпра пообіцяли стежити за діяльністю партії Медведчука-Рабіновича

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат