Ответственность за Днепропетровск несут "УКРОП" и "Самопомощь", - политолог

03.03.2016 09:45

Войдя в депутатское большинство в городском совете, партия "Самопомощь" наравне с "УКРОПом" теперь несет полную ответственность за все, что происходит в Днепропетровске.

Об этом заявил в своем комментарии политический эксперт Сергей Поливанов, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Есть четко зафиксированное депутатское большинство, куда вошли депутаты от партии "УКРОП" и "Самопомощь". Именно они несут полную ответственность с этого момента за все, что происходит в Днепропетровске: стабильную и бесперебойную работу коммунальных служб, ремонты социальных объектов, открытую работу городского совета, прозрачное принятие бюджета, реформу городского управления и многое другое", - считает политолог.

Читайте также: Днепропетровский губернатор оказался в затруднительном положении, - журналист

Перебежчики, по сути, лишились партийной принадлежности, поэтому избиратели будут судить о работе именно этих двух политических сил. Учитывая, насколько затянулся процесс формирования коалиции, времени для "раскачки" остается совсем немного.

"У Бориса Филатова и Артема Хмельникова все "козыри" на руках - днепропетровчане только и ждут, когда начнется реализация предвыборных программ, давно обещанных реформ. В этой связке лидеру "Самопомощи" пришло время продемонстрировать, на что он способен", - отметил эксперт.

ФОТО: пресс-служба Днепропетровского городского совета

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет