Днепропетровский губернатор оказался в затруднительном положении, - журналист

03.03.2016 09:15

Председатель Днепропетровской областной государственной администрации Валентин Резниченко оказался в затруднительном положении после того, как была создана новая коалиция в Днепропетровском городском совете при его личном участии, но без присутствия местной команды Блока Петра Порошенко.

Об этом пишет Андрей Богатырев в своей статье, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на Zabeba.li.

Необходимо понимать и особенности взаимоотношений местных партийцев с командой, уже почти год работающей на Поля, 1. Обе структуры, само собой, являются ветвями команды Президента. Однако далеко не тождественными, опирающимися на разные группы влияния в окружении главы государства.

Впервые это четко проявилось во время осенних выборов, где руководитель ОГА патронировал не столько “Солидарность”, сколько “Наш край” Киссе-Ковальчука и маячащего в едва просматриваемой финансовой тени енакиевско-монакского Юрия Иванющенко.

А уже во вторник появился нашумевший губернаторский стейтмент.

Что явилось его причиной? Удобоваримое объяснение лишь одно – телефонный звонок. С пресловутых “печерских холмов”. Кто мог звонить? Едва ли сам Петр Алексеевич, но тяжелая фигура из его ближайшего окружения – наверняка. Хотя бы почти до предела демонизированный, но не утративший способностей очень убедительно говорить Игорь Кононенко.

“Валик, что за нах? У тебя под носом оформилась самая настоящая “ширка” между синими и зелеными. А ты не только не препятствуешь, но еще помогаешь?! Миротворец ты наш… энергичный. Наши там где, я спрашиваю? Рифму тебе подсказать или сам догадаешься? …”

Читайте также: Днепропетровского губернатора втянули в «разборки», - политолог

И так далее. За лексику ручаться, само собой, невозможно. Тональность же и смысл слишком похожи на реальность. Ничто иное просто не могло заставить родственника главы президентской АП Бориса Ложкина снять надетый 6 дней назад белый смокинг арбитра-миротворца, взяться за любимый “монблан” и собственноручно выписать себе направление на болезненную информационную клизму.

Потому что после оказался  Валентин Михайлович в… положении значительно хуже губернаторского. Если собиравшиеся на беседу депутаты не поняли озвученных им мессиджей – плохо, чиновник столь высокого ранга обязан уметь объяснять. Если поняли, но не прислушались, еще печальнее – едва ли украинская система власти образца 2016 года может позволить  себе роскошь расписываться в откровенной беспомощности. Остальные возможные варианты, учитывая достигнутый промежуточный результат, также являются несомненной “зрадой”…

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

І це відбувається у форпості України!! Що вже казати про інші міста..?? Суцільна кремлівська тля...((

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з 01 жовтня 2019 року почали діяти рахунки за стандартом ІВАN, відкриті на ім’я ГУ ДПС у Дніпропетровській області та у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (у т.ч. державних податкових інспекцій у їх складі) для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998).

Нагадуємо, що нові реквізити рахунків єдиного внеску за стандартом IBAN розміщені у розрізі областей розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу «Державна податкова служба України» за посиланням

 

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/393096.html

 

З відкритими небюджетними рахунками по ГУ ДПС у Дніпропетровській області, які діють з 01.10.2019, також можна ознайомитись платникам єдиного внеску на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» офіційного вебпорталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки»за посиланням

 

http://dp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

З метою упередження помилкової сплати єдиного внеску на неналежні рахунки звертаємо увагу платників на те, що по Дніпропетровської області сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті на ім’я Головного управлінням ДПС у Дніпропетровській області відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з метою здійснення контролю, спрямованого на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки податковим органом області проведено 729 робочих нарад з представниками бізнесструктур, на яких обговорювались питання легалізації найманої праці, заробітної плати та залучення до декларування доходів громадян – власників земельних ділянок, площа яких складає понад 2,0 га. Як результат –   717 суб’єктів (у т.ч. з 127 фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП)) додатково оформили 1 576 найманих працівників. За рахунок добровільно оформлених найманих працівників до бюджету додатково надійшло майже         2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) 0,2 млн грн військового збору та 2,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також під час проведення виїзних нарад, засідань, семінарів та роз’яснювальної роботи ГУ ДПС додатково залучено до декларування1 625 громадян. Сума задекларованого ними доходу від продажу власної сільгосппродукції становить 11,1 млн гривень. Сума ПДФО до сплати складає   1,9 млн грн, військового збору 0,2 млн гривень.

Всього у Дніпропетровській області кількість громадян (у т.ч. ФОП), які мають у власності (оренді) землі понад 2 га, рахується 104 203 особи, загальна площа їх власних земельних ділянок складає 813 062,3 га, з них – 87 152 особи надають земельні ділянки в оренду (778 277,06 га), 17 051 особа (34 785,2 га) обробляють свої земельні ділянки самостійно.

Станом на 01 жовтня 2019 року доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції задекларували 12 553 особи, загальна сума задекларованих ними доходів становить 89,7 млн грн, сума ПДФО до сплати 16,1 млн грн, військового збору 1,3 млн гривень.

Також, ГУ ДПС проводить заходи щодо залучення фізичних осіб до державної реєстрації в якості суб’єктів господарювання. Так, з початку дії операції «Урожай» залучено до державної реєстрації 28 громадян, які на теперішній час є ФОП, та з 01 вересня 2019 року знаходяться на спрощеній системі оподаткування.

Подробнее

Станом на 1 жовтня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі органів ДПС Дніпропетровської області перебувало понад 7,7 тис. справ різних категорій на загальну суму 12,3 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - вересні поточного року 813 справ на суму 3,3 млрд грн на користь органів ДПС Дніпропетровщини вирішено 495 справ на суму 2,2 млрд гривень.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 5079 таких справ на суму 9,5 млрд гривень. З них судами розглянуто 512 справ на суму   2,5 млрд грн, з яких на користь органів ДПС вирішено 298 справ на суму 1,4 млрд гривень.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю