Отказ от районо грозит большими проблемами в сфере образования, - депутат

31.10.2016 17:15

Депутат Соборного райсовета Максим Дегтяренко считает, что ликвидация районо должна проводиться продуманно и своевременно, иначе это приведет к большим проблемам в сфере образования.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Решение о ликвидации районо выносилось на рассмотрение сессии Соборного райсовета, но не набрало достаточно голосов. Против были депутаты и разных фракций, в том числе и я.

В июле уже была попытка передать учреждения образования района на баланс города. Тогда ничего не получилось. Теперь ситуация повторяется. Непонятно, что будет после ликвидации районо. Сейчас, чтобы поменять лампочку, в школе ждут месяц. Если же за это будут отвечать не в районе, а в городе, то, получается, будут ждать два месяца, а то и полгода.

Если нам докажут, что после ликвидации районо сфере образования будет лучше, мы подумаем. Но для этого уже сейчас нужно готовиться: заключать договора на вывоз мусора, проводить тендеры на питание, другие закупки. Сейчас под это никакое финансирование не выделялось. Если и думать о ликвидации районо, то это нужно делать в летние каникулы, а не в разгар учебного года. Непонятно также, что будет с сотрудниками районо. В Соборном районе речь идет о более 60 работников. Им, получается, нужно идти в центр занятости. Таким образом, я считаю, что ликвидация районо приведет к большим проблемам в городской сфере образования», - сказал он.

Читайте также: Депутаты Центрального райсовета Днепра ликвидировали районо.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат