Депутаты Центрального райсовета Днепра ликвидировали районо

31.10.2016 15:40

Глава Центрального райсовета Днепра Артем Клюев в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал, что с 1 января 2017 года в Центральном районе города уже не будет районного отдела образования.

«Горсовет не может принимать решение о ликвидации районо. Это не в его полномочиях. Другое дело, что депутаты горсовета Днепра приняли два решения, которые вынуждают райсоветы пойти на этот шаг. Это решение о передаче до 1 января 2017 года имущества с баланса районных отделов образования на баланс департамента гуманитарной политики горсовета. А второе решение – о подчинении этих же учреждений департаменту. Здесь имеются в виду все школы и детские сады. Получается, что с 1 января районо просто будет нечего делать. Центральный райсовет как орган, который создавал районо, вправе его оставить. Но на сессии 28 октября депутаты Центрального райсовета практически единогласно проголосовали за то, чтобы внести изменения в структуру и ликвидировать районный отдел образования. Взамен мы создали в районе отдел гуманитарной политики, в котором будут работать два бывших сотрудника районо. Остальные сотрудники, среди которых было 5 работников аппарата, около 20 бухгалтеров, методисты, попадают под сокращение. Насколько я знаю, несколько человек будут трудоустроены в департаменте гуманитарной политики Днепровского горсовета", - отметил он.

Читайте также: Скандал с учебниками: почему школьники Днепра ходят с пустыми портфелями.

Комментарии
Мария
31.10.2016
Хорошо бы, чтобы и райсоветы ликвидировали!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет