От мэра Днепропетровска требуют уволить своего заместителя

25.03.2016 11:23

На сайте Днепропетровского горсовета опубликована петиция с требованием к мэру Борису Филатову рассмотреть проект решения о недоверии и отставке первого заместителя городского головы Дмитрия Погребова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По мнению автора петиции Эдуарда Манило, Погребов нарушает сразу несколько статей Закона Украины о местном самоуправлении. В том числе, не сложил полномочия депутата горсовета, когда был назначен на должность первого заместителя городского головы. Также первого зама «обвиняют» в том, что он не зачитал присягу, как должны сделать лица, впервые заступившие на государственную службу.

Читайте также: Филатова просят «вправить мозги тушке» из его коалиции.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Корж
25.03.2016
При чем тут гром сила или оппо блок, людям лишь бы на кого-то скинуть, все люди понимают, что Погребов - вор и надо всеми возможными способами попытаться сдвинуть его с этого места, а лучше вообще выгнать с города и запретить въезд.
Днепропетровск
25.03.2016
Как может вор - мэр уволить зама - вора? Погребов его подельник и смотрящий от Бени
Днепр
25.03.2016
П'Эдуард Манило. Что ЭТО? Кто это бесполое создание хотя бы видел? Одно из РегиАналов (вПОПУблок) или ГромАдской силы Загидона?
Андрей
25.03.2016
хотят отставки так как закрывает возможности воровать? Эдуард Манило - ДЕБИЛО
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат