Остановка «Южмаша» продлится еще на месяц, выплату зарплат отложили

05.03.2015 09:44

В редакцию сайта «Вгороде» написал работник днепропетровского «Южмаша». Говорит, что остановку предприятия продлили до 14 апреля. Такой приказ руководства озвучили сотрудникам предприятия.

Работники ЮМЗ не получают зарплату более полугода. С тех пор они неоднократно выходили на митинги с требованиями хотя бы частично погасить задолженность, но в ответ слышали только обещания.

На митинге под ОГА 25 февраля рабочим пообещали, что "вопрос уже решен и деньги предприятию будут выделены". Однако вот что пишет нам один из работников предприятия, пожелавший остаться анонимным.

- Вышел новый приказ о простое с 10 марта по 8 апреля включительно. Четверг и пятница нерабочие дни, потом Пасха, выход на работу - 14 апреля. Также по слухам, деньги которые выделили на выплату долгов, оказались у КБ и они их не отдают, ставят некоторые ультиматумы. Завод обещал на последнем митинге выплатить зарплату до 8 марта, теперь сказали, что деньги будут не скоро.

Читайте также: Кабмін надасть "Південмашу" оборонне замовлення на 400-500 млн грн

 

Комментарии
ДяДяЖеНя
05.03.2015
Вот и верь после этого людям. Отдалась я ему при Луне, а он взял мои девичьи груди и узлом завязал на спине.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат