Общественные организации Днепропетровска будут контролировать горисполком?

30.12.2014 09:12

В Днепропетровске на базе местных общественных организаций начнет работу координационно-экспертный совет. Цель деятельности объединения – оценивание проектов решений городского совета и его исполкома. Если эти документы будут иметь ряд положений, которые могут навредить Днепропетровску, активисты попробуют переубедить местную власть снять их с рассмотрения, пишет газета «Лица».

Инициаторами создания координационно-экспертного совета стали несколько общественных организаций: Днепропетровский областной профсоюз работников в сфере предпринимательства, «Шанс жизни», «Шанс плюс» и другие.

«В объединение открыта дорога разным организациям, даже тем, которые существую очень короткое время. Возможно, их представители смогут предложить уникальные идеи, до которых не додумаются общественники со стажем», - отметила заместитель руководителя Днепропетровского областного профсоюза работников в сфере предпринимательства Клавдия Крещук.

Как сообщалось ранее, родилась кабинетная идея создания так называемого «Общественного координационно-экспертного совета г.Днепропетровска» как альтернатива действующему на законных основаниях Общественному совету при исполкоме. Об этом заявил общественник Виктор Сухов.

Как стало известно, членами координационно-экспертного совета захотели стать более 100 организаций. Однако в этом объединении не будет ни одного депутата.

В работе совет будет руководствоваться Конституцией Украины, уставом города Днепропетровска, Законах Украины «О благоустройстве населенных пунктов», «О жилищно-коммунальных услугах» и «О регулировании градостроительной деятельности».

Также координационно-экспертный совет утвердил группы для проведения консультаций с местной властью. Общественники и чиновники обсудят следующие вопросы:

- структуру исполнительных органов городского совета;

- реорганизацию районов города;

-реформирование ЖКХ;

- размещение киосков в городе;

- деятельность коммунальных предприятий городского совета.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю