Общественники предлагают депутатам узаконить свое участие в работе горсовета

19.05.2015 09:30

Днепропетровские общественники "Громадского контроля" разработали проект решения горсовета, который раз и навсегда узаконит участие горожан в местном самоуправлении, позволит всем желающим активистам посещать заседания комиссий, департаментов, контролировать еятельность депутатов и чиновников исполкома.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Недавно в Днепропетровск (говорят, из-за границы) вернулся одиозный депутат городского совета Геннадий Гуфман, который прославился своей пока что недоказанной причастностью к афере с “отжимом” из коммунальной собственности 96-ти объектов недвижимости (http://goo.gl/e0wAci). 

Геннадий Леонидович, очевидно, покидал страну несколько в других реалиях, поэтому наш визит на депутатскую Комиссию по вопросам коммунальной собственности, замглавы которой он является, вызвал у г-на Гуфмана просто фонтан эмоций (видео с комиссии по ссылке https://youtu.be/obKQTkA8Stg). 

Сначала г-н Гуфман настойчиво не пускал нашего активиста в кабинет, затем потребовал предъявить паспорт (а заодно и прописку) и снять с него копию, затем всё же позволил остаться, но уверил, что в следующий раз нам на комиссию уж точно нельзя.

По всей видимости Геннадий Леонидович еще не понимает, что времена, когда городской совет был закрытым клубом, а его комиссии - кружками по интересам, безвозвратно ушли. 

Именно для того, чтобы напомнить депутату Гуфману и другим желающим не пускать общественность в городской совет, мы разработали проект решения, которым раз и навсегда хотим закрепить законное право горожан “проведывать” своих избранников и участвовать в их деятельности. 

Мы публично обращаемся к депутатам с просьбой внести данный проект в повестку дня одной из следующих сессий городского совета и готовы рассмотреть любые предложения по его усовершенствованию. С проектом решения можно ознакомиться по ссылке: https://goo.gl/xHNdCO», - говорится в сообщении ГК.

Из проекта решения:

"Для присутності на пленарних засіданнях міської ради або засіданнях постійних депутатських комісій громадянин, представник політичної партії, громадської і профспілкової організації, органу самоорганізації населення міста, пред’являє паспорт громадянина України під час реєстрації та (за наявності) документ про належність до організації, інтереси якої він представляє.
У разі порушення порядку на засіданні, присутні, за розпорядженням головуючого, можуть бути позбавлені права бути присутніми на засіданні", - отмечается в документе.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Гуфман
19.05.2015
А как я тогда воровать буду?
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет