Общественники предлагают депутатам узаконить свое участие в работе горсовета

19.05.2015 09:30

Днепропетровские общественники "Громадского контроля" разработали проект решения горсовета, который раз и навсегда узаконит участие горожан в местном самоуправлении, позволит всем желающим активистам посещать заседания комиссий, департаментов, контролировать еятельность депутатов и чиновников исполкома.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Недавно в Днепропетровск (говорят, из-за границы) вернулся одиозный депутат городского совета Геннадий Гуфман, который прославился своей пока что недоказанной причастностью к афере с “отжимом” из коммунальной собственности 96-ти объектов недвижимости (http://goo.gl/e0wAci). 

Геннадий Леонидович, очевидно, покидал страну несколько в других реалиях, поэтому наш визит на депутатскую Комиссию по вопросам коммунальной собственности, замглавы которой он является, вызвал у г-на Гуфмана просто фонтан эмоций (видео с комиссии по ссылке https://youtu.be/obKQTkA8Stg). 

Сначала г-н Гуфман настойчиво не пускал нашего активиста в кабинет, затем потребовал предъявить паспорт (а заодно и прописку) и снять с него копию, затем всё же позволил остаться, но уверил, что в следующий раз нам на комиссию уж точно нельзя.

По всей видимости Геннадий Леонидович еще не понимает, что времена, когда городской совет был закрытым клубом, а его комиссии - кружками по интересам, безвозвратно ушли. 

Именно для того, чтобы напомнить депутату Гуфману и другим желающим не пускать общественность в городской совет, мы разработали проект решения, которым раз и навсегда хотим закрепить законное право горожан “проведывать” своих избранников и участвовать в их деятельности. 

Мы публично обращаемся к депутатам с просьбой внести данный проект в повестку дня одной из следующих сессий городского совета и готовы рассмотреть любые предложения по его усовершенствованию. С проектом решения можно ознакомиться по ссылке: https://goo.gl/xHNdCO», - говорится в сообщении ГК.

Из проекта решения:

"Для присутності на пленарних засіданнях міської ради або засіданнях постійних депутатських комісій громадянин, представник політичної партії, громадської і профспілкової організації, органу самоорганізації населення міста, пред’являє паспорт громадянина України під час реєстрації та (за наявності) документ про належність до організації, інтереси якої він представляє.
У разі порушення порядку на засіданні, присутні, за розпорядженням головуючого, можуть бути позбавлені права бути присутніми на засіданні", - отмечается в документе.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Гуфман
19.05.2015
А как я тогда воровать буду?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю