Общественники подсчитали, сколько сэкономила Прозорро каждому жителю области

23.09.2016 11:27

Активисты ОО «Громадський контроль» подсчитали, сколько удалось сэкономить благодаря системе Прозорро в пересчете на одного жителя разных городов Днепропетровщины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ГромКонтроля.

«Экономия на одного жителя достаточно красноречиво показывает ситуацию, когда в Павлограде на каждого жителя за лето сэкономлено более 21 грн, в тоже время в Кривом роге сэкономлено чуть более 1 грн на жителя или 4 грн в Каменском.

Худшие 3 города: Вольногорск, Кривой рог и Каменское.

Суммарно с учетом других показателей, крайне низкий результат показывают: Першотравенск, Новомосковск, Синельниково, Марганец», - говорится в отчете общественников.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю