Общественники Днепра готовят новую «городскую Конституцию»

27.12.2016 18:00

Заместитель директора общественной организации «Інститут реформ та інновацій» Роман Сердюк рассказал, что в середине 2017 года планируется принятие нового устава территориальной громады Днепра.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наша общественная организация разработала новый проект устава территориальной громады Днепра. Это самый главный документ для города, который можно сравнить со значением Конституции для государства. Сейчас Днепр живет по уставу, принятому в 2001 году. Этот документ не соответствует Закону о местном самоуправлении, Закону о выборах. В старом уставе еще указано, что у нас 120 депутатов горсовета. В новом уставе учтены принципы открытости местного самоуправления, понятие официального веб-сайта органов местного самоуправления, положения о петициях, обращениях граждан по электронной почте и прочее.

Первоначальный текст уже есть на сайте горсовета в разделе «Проекты решений сессии Днепровского горсовета». Сейчас мы дорабатываем некоторые дискуссионные моменты. Далее будет широкое обсуждение на круглых столах, семинарах, в вузах и т.д. Планируем провести общественные слушания среди днепрян. Надеемся, в середине года новый устав территориальной громады Днепра будет принят», - сказал он.

Читайте также: По КЗоТУ петиция не является причиной для увольнения чиновников, - эксперт

Как это повлияет на рейтинг:
Директор ОО "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Общественная организация "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю