Облсовет назвал Юрия Вилкула лучшим мэром на Днепропетровщине

18.12.2014 10:28

17 декабря в Криворожском горсовете вручили награду областного значения нынешнему мэру Юрию Вилкулу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Секретарь горсовета Сергей Маляренко на заседании Криворожского горисполкома объявил, что Юрий Вилкул стал победителем в номинации «Лучший городской голова города областного значения» и вручил мэру диплом.

Такое решение о поощрении городского головы было принято в Днепропетровском областном совете, где состоялась конференция по подведению итогов работы органов местного самоуправления за текущий 2014 год.

Получая награду смущенный таким внимание Юрий Вилкул заявил, что это не его награда, а тех, кто находится как в зале заседаний, а также за его пределами.

Напомним, 12 декабря общественники Кривого Рога потребовали отчета у мэра Юрия Вилкула на предмет количества рабочих дней за последние 10 месяцев.

Читайте также: В Кривом Роге стало меньше палаток протестующих под зданием горсовета (ФОТО)

Источник: krlife.com.ua.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Антон
18.12.2014
Регіонали живуть в своєму вигаданому "регіональному світі".
Дмитрий
18.12.2014
Удод- человек Вилкулов, который работал с ними на ДМК и благополучно разворовывал нашу область, а также Науменко, Максим Романенко и другие грабители продолжают руководить Днепропетровской областью и грабить ее!
Дмитрий
18.12.2014
Вор высочайшей степени, личный друг Януковича, Ахметова и других предателей Украины! Семью Вилкулов на кол посадить мало!
Анатолій
18.12.2014
Чудово! Отримав нагороду та гей на відпочинок. Час вже міняти цю регіональну родину на нових лідерів - патріотів України.
Николай
18.12.2014
Почитайте кто вручил! Не НАРОД, а такие же .б..яди-подлизайловы сраковылизыватели как и само вылкул!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю