Общественники Кривого Рога требуют отчета у мэра Юрия Вилкула

15.12.2014 15:30

В пятницу, 12 декабря, активисты ОО "Кривий Ріг проти режиму та диктатури" отправили официальный запрос на имя и.о. городского головы - секретаря горсовета Сергея Маляренко на предмет количества рабочих дней за последние 10 месяцев, фактически отработанных  мэром города Юрием Вилкулом, пишет 0564.ua.

В официальном запросе содержатся пункты касательно:

- количества рабочих выходов в период с 18.02.2014  по 12.12.2014 у головы Криворожского горсовета Юрия Вилкула?

- количества дней в тот же период, когда мэр был на больничном

- количества дней был в отпусках

- количества принятых на личных приемах граждан за последние 10 месяцев?

- перечня льгот, котрыми пользуется городской голова

Также криворожане попросили сообщить общественности о ежемесячных начислениях сумм заработной платы, премий и надбавок за тот же период.

Читайте также: Депутатів-прогульників можуть залишити без зарплати

Кроме того, активисты также задали вопрос о принятых решениях  относительно предоставления льгот участникам АТО и соответствующие документы, которые регламентируют механизм их получения.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю