ОСМД И ЖСК области приглашают принять участие в программе микропроектов

05.07.2017 10:27

Жителей ОСМД и ЖСК Днепропетровской области приглашают принять участие программе микропроектов от Днепропетровского облсовета.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат Днепровского горсовета Дмитрий Хозин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Программа микропроектов для ОСМД и ЖСК подписана. Срок подачи заявок - до 14 июля!

Презентация-инструктаж пройдет 7 июля, в пятницу в 15-30 в сессионном зале облсовета (Днепр, пр.Поля, 2)

Регистрация обязательна.

Прямая трансляция будет здесь: https://www.facebook.com/d.khozin

Вкратце о программе:

Можно получить сумму до 50 000 грн из бюджета области!

Победители будут определяться по следующей формуле:
" - відсоток співфінансування мікропроекту мешканцями будинку (кількість балів дорівнює відсотку співфінансування);
- наявність проектно-кошторисної документації або попередніх підрахунків (до 5 балів);
- термін введення в експлуатацію – будинки збудовані до 1991 року (10 балів);
- застосування новітніх та інноваційних технологій (20 балів);
- чисельність мешканців населеного пункту до 150 тис. осіб (15 балів);
- учасники, які протягом останніх трьох років не були переможцями (20 балів)"

Полный текст положения и инструкция:

Контактное лицо в облсовете для приема заявок на финансирование: Сокольченко Игорь 050-342-61-60, каб. 445.

Также консультацию по написанию проекта можно получить в Ресурсном центре "Школа ефективного власника": 098-567-28-98, 099-774-07-41", - рассказал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский