Новый руководитель Муниципальной полиции Днепра обратился к горожанам

31.05.2017 10:45

Пресс-служба Днепровского горсовета опубликовала обращение руководителя муниципальной полиции Днепра Андрея Ткаченко к жителям города.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Майдан стал страшным уроком для всех нас. Да, я руководил «Беркутом» в Днепре. Но я никогда не делал ничего, что могло бы угрожать территориальной целостности Украины. Когда пришла война, я не убегал. Я пошел защищать родную землю вместе с тысячами других ребят. Это был мой выбор. Мне удалось понять и переосмыслить многие вещи. Могу сказать точно: я больше не позволю использовать себя в грязных играх власти против народа. С этим покончено.

Для меня честь работать в команде действительно народного мэра. Я приложу все усилия, чтобы достойно служить обществу современного украинского форпоста - города Днепра. Вместе с муниципальной полицией мы будем стоять на страже покоя родного города.

Служу народу Украины!", - говорится в обращении.

Читайте также: Филатов противостоит реваншу с помощью «Беркута», - нардеп

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось