Филатов противостоит реваншу с помощью «Беркута», - нардеп

30.05.2017 14:09

Народный депутат Украины Андрей Денисенко на своей странице в Фейсбук прокомментировал последнее кадоровое назначение городского головы Днепра и своего бывшего однопартийца Бориса Филатова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Я не могу поддержать назначение на ответственную должность в силовом блоке города бывшего главы "Беркута".

Особенно после событий 9 мая в Днепре.

Но и сам не сделаю ни одного шага, который мог бы поставить под сомнение единство патриотических сил в нашем, ключевом для Украины регионе.

Ведь во все времена на пути нашей украинской победы стояли распри, раздоры и мелкие амбиции.

А Филатов, несмотря на все его финты, иезуитство и византийщину - один из тех, кто противостоит здесь рашистскому реваншу.

Будет жесткая и последовательная зачистка. В том числе, силам Беркута.

А особенно - общественного формирования "Січ", у которого после увольнения ребят из муниципальной полиции наконец-то освободится достаточно времени, чтобы заняться антигосударственными выходками", - написал он.

Читайте также: Мэр Днепра провел новые кадровые перестановки

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю