Мэр Днепра провел новые кадровые перестановки

29.05.2017 17:44

Городской голова Борис Филатов на своей странице в Фейсбук рассказал о новых кадровых перестановках в Днепровском горсовете.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Уважаемые земляки с ограниченными физическими возможностями, с сегодняшнего дня вопросами создания комфортной городской среды занимается Антон Андриенко (помощник депутата Михаила Лысенко - ред.).

Максим Музыка (советник мэра - ред.) переходит в проект "ветеранский патруль", который будет реализован в рамках городского финансирования ветеранской организации участников АТО.

Цело проекта - организация добровольного взаимодействия с правоохранительными органами в целях поддержания правопорядка.

...

И да, справа моя правая рука по АТО, позывной "Рам", 74-й разведбат, ранение, Пески, Саурка, Иловайск (Игорь Федотов - ред.).

Он же "правая рука Юрия Иванющенко" по версии некоторых прогрессивных "лидеров общественного мнения".

Прошу любить и жаловать", - написал он.

Читайте также: Мэр Днепра признался, что «строит свою личную вертикаль»

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Помощник заместителя городского головы Днепра Михаила Лысенко
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю