Нові назви вулиць Дніпропетровська можна знайти в мобільному додатку

06.01.2016 22:01

IT-волонтери створили сайт-довідник із відкритими даними – а згодом і додаток для Андроіда, де можна зручно знайти всі нові і старі назви.

Про це Depo.Дніпро стало відомо від авторів сайту та додатку.

Автор проекту Іван Деменков повідомив, що сайт стартував 29 листопада о 22:00 – через кілька днів після появи відповідних розпоряджень в.о. мера Галини Булавки. На сайті є описи старої та нової назви, а також посилання на інформацію на честь кого чи чого названа вулиця.

"Я просто запостив у ФБ оголошення про старт сервісу та те, що потрібна допомога в тестуванні. Поблагав репосту і вже наступного понеділка відбулось справжнє чудо - майже 2500 відвідувачів!!! Загалом, за місяць роботи сервіса нас відвідало понад 10 тисяч людей, останнім часом це постійні відвідувачі", - повідомив Іван.

Пости Івана побачив у фейсбуці Денис Дробязко і вирішив зробити мобільний додаток: "Сервіс надавав відкритий доступ до API і я вирішив "швиденько" накидати додаток, щоб попрактикувати деякі технології, про які читав і хотів краще роздивитися".

Денис працював над додатком близько 3-4 тижнів у вільний від роботи час. Наразі додатком користується два десятки дніпропетровців.

Оформлення сайту зробив дніпропетровський дизайнер Олексій Пильов. Участь у наповненні і тестуванні сайту взяли близько двадцяти ІТ-волонтерів через відкритий сервіс спільної розробки програмного забезпечення ГітХаб. 

"Я сподіваюсь що наш сайт буде до вподоби службам таксі в першу чергу. Головна мета - створити безкоштовний інформаційний сервіс з можливостю додавання інформації через ГітХаб та вільне користування базою назв для створення будь-яких веб-ресурсів для будь-яких проектів", - зазначив Іван Деменков.

Нагадаємо, в Дніпропетровську вже перейменовано близько 300 вулиць. Перейменування чекає ще 7 вулиць, 2 проспекти і сквер.

Представник профспілки таксистів повідомив, що через перейменування можливі запізнення таксі.

Комісія з перейменувань спільно з істориками створили книги з довідками про персоналії, на честь яких вулиці отримали нові назви. На друк 10 тисяч екземплярів виділятимуться кошти з міського бюджету.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Комментарии
Гига
07.01.2016
Таксисты и старых названий не знают!
Somart
07.01.2016
Lemar, пробовали, вот только там лишь новые названия, по котором не сразу въедешь, как улица называлась раньше! Поэтому не надо корчить из себя вумника! Не дураки вокруг тебя живут!!!!
Lemar
06.01.2016
А на карты Google смотреть не пробовали? ;-)
Последние записи в блогах

І це відбувається у форпості України!! Що вже казати про інші міста..?? Суцільна кремлівська тля...((

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з 01 жовтня 2019 року почали діяти рахунки за стандартом ІВАN, відкриті на ім’я ГУ ДПС у Дніпропетровській області та у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (у т.ч. державних податкових інспекцій у їх складі) для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998).

Нагадуємо, що нові реквізити рахунків єдиного внеску за стандартом IBAN розміщені у розрізі областей розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу «Державна податкова служба України» за посиланням

 

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/393096.html

 

З відкритими небюджетними рахунками по ГУ ДПС у Дніпропетровській області, які діють з 01.10.2019, також можна ознайомитись платникам єдиного внеску на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» офіційного вебпорталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки»за посиланням

 

http://dp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

З метою упередження помилкової сплати єдиного внеску на неналежні рахунки звертаємо увагу платників на те, що по Дніпропетровської області сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті на ім’я Головного управлінням ДПС у Дніпропетровській області відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з метою здійснення контролю, спрямованого на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки податковим органом області проведено 729 робочих нарад з представниками бізнесструктур, на яких обговорювались питання легалізації найманої праці, заробітної плати та залучення до декларування доходів громадян – власників земельних ділянок, площа яких складає понад 2,0 га. Як результат –   717 суб’єктів (у т.ч. з 127 фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП)) додатково оформили 1 576 найманих працівників. За рахунок добровільно оформлених найманих працівників до бюджету додатково надійшло майже         2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) 0,2 млн грн військового збору та 2,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також під час проведення виїзних нарад, засідань, семінарів та роз’яснювальної роботи ГУ ДПС додатково залучено до декларування1 625 громадян. Сума задекларованого ними доходу від продажу власної сільгосппродукції становить 11,1 млн гривень. Сума ПДФО до сплати складає   1,9 млн грн, військового збору 0,2 млн гривень.

Всього у Дніпропетровській області кількість громадян (у т.ч. ФОП), які мають у власності (оренді) землі понад 2 га, рахується 104 203 особи, загальна площа їх власних земельних ділянок складає 813 062,3 га, з них – 87 152 особи надають земельні ділянки в оренду (778 277,06 га), 17 051 особа (34 785,2 га) обробляють свої земельні ділянки самостійно.

Станом на 01 жовтня 2019 року доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції задекларували 12 553 особи, загальна сума задекларованих ними доходів становить 89,7 млн грн, сума ПДФО до сплати 16,1 млн грн, військового збору 1,3 млн гривень.

Також, ГУ ДПС проводить заходи щодо залучення фізичних осіб до державної реєстрації в якості суб’єктів господарювання. Так, з початку дії операції «Урожай» залучено до державної реєстрації 28 громадян, які на теперішній час є ФОП, та з 01 вересня 2019 року знаходяться на спрощеній системі оподаткування.

Подробнее

Станом на 1 жовтня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі органів ДПС Дніпропетровської області перебувало понад 7,7 тис. справ різних категорій на загальну суму 12,3 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - вересні поточного року 813 справ на суму 3,3 млрд грн на користь органів ДПС Дніпропетровщини вирішено 495 справ на суму 2,2 млрд гривень.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 5079 таких справ на суму 9,5 млрд гривень. З них судами розглянуто 512 справ на суму   2,5 млрд грн, з яких на користь органів ДПС вирішено 298 справ на суму 1,4 млрд гривень.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю