Назначение Олейника главой облсовета - худший сценарий, - эксперт

06.11.2019 15:15

Снятие с должности председателя Днепропетровского областного совета Глеба Пригунова и возможное назначение вместо него Святослава Олейника - это усиление позиций олигарха Игоря Коломойского на Днепропетровщине. От этого выиграет он и приближенные к нему люди, но не сама область. Об этом в комментарии интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" рассказал политический эксперт Сергей Поливанов.

"Коломойского, в первую очередь, интересует личная преданность людей из его "колоды". Олейник подпадает под этот критерий: он послушный и полностью "ручной", что и необходимо для надежного управления процессами в регионе. Его главная задача - "правильное" распределение финансовых потоков, а не повышение прозрачности власти или усиление процессов децентрализации и развитие Днепропетровщины", - отметил эксперт.

Читайте также: Политолог рассказал, какой мэр Днепра нужен Коломойскому

Олейник до этого ничем не запомнился на своей должности в качестве заместителя председателя областного совета, кроме как "умения" формировать себе имидж "серого кардинала" и вести кулуарные переговоры. Украинские СМИ также неоднократно писали о сомнительных тендерах, в которых упоминался Святослав Олейник.

"Забудьте про чистоту местной политики -  это к Олейнику неприменимо. Это послушный исполнитель, а не лидер по призванию. Не был таковым и его предшественник Глеб Пригунов, но при Олейнике "теневые" процессы только усилятся. Это не реформатор, а чиновник-подчиненный по натуре, "ведомый", а не "ведущий". Это отрицательный фактор для области, худший сценарий", - говорит Сергей Поливанов.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Экс-председатель Днепропетровского областного совета, депутат облсовета, глава Днепропетровской областной организации партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю