"Народне віче у Дніпропетровську - це провокація", - Іван Маркевич

23.03.2015 21:30

"Так зване «Народне віче», яке намагаються скликати у Дніпропетровську... це чергова провокація. Давайте згадаємо 26 січня 2014 року, коли подібна «мирна хода» закінчилась побиттям людей та кров’ю, яку очолили члени “команди Коломойського”, - заявив громадський активіст Іван Маркевич на своій сторінці у "Фейсбук".

Про це повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Давайте також згадаємо 2011 рік, коли у м. Дніпропетровську відбулись вибухи, на трамвайних зупинках, ціна яких, також, здоров’я та життя людей. Хочу нагадати, що один з фігурантів цієї справи опинився на волі, у захисті якого безпосередню участь приймав Андрій Денисенко. Зараз помічник Денисенка замішаний у брудній справі про контрабанду та вбивство співробітника СБУ. Виникає питання, для чого у цей раз збирають так зване “Народне віче”? Для того, щоб вибухнули урни, або для чергового масового побиття людей?", - зазначає Іван Маркевич.

Читайте также: Нардеп Денисенко инициирует отставку Наливайченко

Він заявив, що ГО “Народна воля Дніпра” проти скликання так званого “Народного віче” задля захисту особистих інтересів окремих політиканів та олігархів.

"Також наша організація ніколи не підтримувала будь-яких проявів антисемітизму, провокації з яким можуть бути використані під час проведення так званого “Народного віче”. Подібні дії лише ідуть на користь “русскому миру” та будуть використані російською пропагандистською машиною для подальшого розхитування України", - вважає Маркевич.

Читайте также: Рада фракції "Блоку Порошенка" оголосила позицію по Денисенку

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель общественной организации "Народна воля Дніпра"
Подробнее
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Виталий
24.03.2015
Ванюшка Маркевич ,а зачем вы пытаетесь запугать людей побоями ? У вас что руки чешутся ? Вече вполне законное. А ЕСЛИ ИСТОРИЮ РОДНОГО КРАЯ ВНИМАТЕЛЬНО ПОЧИТАТЬ ТО РАНЬШЕ И ОДИН ЧЕЛОВЕК МОГ ВЕЧЕ СОЗВАТЬ.
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет