На ул. Новокрымскую возвращаются киоски (ФОТО)

29.03.2016 12:05

Несмотря на протесты местных жителей, общественные слушания и субботники, предприниматели возвращают свои МАФы на ул. Новокрымскую.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написала днепропетровчанка Лилия Сан, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Она рассказывает, что новые киоски привезли в пятницу, 25 марта, и их владельцы обещали, что пока они работать не будут. Но в понедельник, 28 марта, временные сооружения подключили к электроэнергии, и они начали активно торговать.

«Жители квартала против МАФов на территории нашего квартала, сквера, клумбах, тротуарах, газонах. Подписи собраны, обращения переданы», - пишет Лилия Сан.

Читайте также: В Днепропетровске жители восстали против киосков (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю