На сессии Днепровского горсовета обсудили, что делать с Аллеей художников

19.07.2017 13:30

На 23 сессии Днепровского городского совета депутатом Александром Лыгиным был поднят вопрос о деятельности Аллеи Художников. 

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

В заявлении депутата говорилось, что в 2008 году решением исполкома был выделен земельный участок на проспекте Д. Яворницкого (тогда Карла Маркса), между пл. Героев Майдана (пл. Ленина) и ул. Владимира Мономаха (ул. Московская) был выделен земельный участок для выставки и продажи картин. Сейчас на этом месте ведется строительство ст. метро "Центральная". Поэтому был подготовлен новый проект решения, в котором бы предусматривалось месторасположение художников между ул. Московской и ул. Воскресенской (бывш. Ленина). 

Во время обсуждения городской голова Борис Филатов отметил, что существует проблема с Управлением торговли. В частности, что исходя из жалоб горожан, на Аллее, помимо художников, располагаются реализаторы китайских поделок. Однако, проблема Аллеи художников требует решения, и городской голова призвал депутатов предложить проект решения по местонахождению вернисажа и разработать правила торговли на нем, чтобы отделить вернисаж от обычной ярмарки.

Заместитель городского головы Михаил Лысенко заявил, что проект реконструкции проспекта Яворницкого предусматривает места для будущего вернисажа. Однако, Борис Филатов напомнил, что проспект будет отремонтирован только через два года, а место для художников необходимо найти уже сейчас, и призвал решать этот вопрос в рабочем порядке.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва, председатель Днепропетровской областной организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет