На сессии Днепровского горсовета обсудили, что делать с Аллеей художников

19.07.2017 13:30

На 23 сессии Днепровского городского совета депутатом Александром Лыгиным был поднят вопрос о деятельности Аллеи Художников. 

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

В заявлении депутата говорилось, что в 2008 году решением исполкома был выделен земельный участок на проспекте Д. Яворницкого (тогда Карла Маркса), между пл. Героев Майдана (пл. Ленина) и ул. Владимира Мономаха (ул. Московская) был выделен земельный участок для выставки и продажи картин. Сейчас на этом месте ведется строительство ст. метро "Центральная". Поэтому был подготовлен новый проект решения, в котором бы предусматривалось месторасположение художников между ул. Московской и ул. Воскресенской (бывш. Ленина). 

Во время обсуждения городской голова Борис Филатов отметил, что существует проблема с Управлением торговли. В частности, что исходя из жалоб горожан, на Аллее, помимо художников, располагаются реализаторы китайских поделок. Однако, проблема Аллеи художников требует решения, и городской голова призвал депутатов предложить проект решения по местонахождению вернисажа и разработать правила торговли на нем, чтобы отделить вернисаж от обычной ярмарки.

Заместитель городского головы Михаил Лысенко заявил, что проект реконструкции проспекта Яворницкого предусматривает места для будущего вернисажа. Однако, Борис Филатов напомнил, что проспект будет отремонтирован только через два года, а место для художников необходимо найти уже сейчас, и призвал решать этот вопрос в рабочем порядке.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва, председатель Днепропетровской областной организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю