На программу энергосбережения в Днепре потратят больше миллиарда гривен

18.09.2017 21:30

На сайте Днепровского горсовета появился проект решения об утверждении программы по энергосбережению и энергоэффективности в Днепре на 2017-2022 годы. На выполнение программы планируют потратить более миллиарда гривен.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Из городского бюджета планируют потратить 529 040 тыс. грн, из госбюджета - 211 400 тыс. грн, и еще 574 820 тыс. грн возьмут из других источников - грантов, кредитов, инвестиций, благотворительных взносов, а также средств предприятий ЖКХ в соответствии с программами их развития.

Программа направлена на эффективное использование топливо-энергетических ресурсов, уменьшение их потребления и потерь в бюджетной сфере, создании благоприятных условий для инвестиционных проектов по энергосбережению в бюджетной сфере и сфере ЖКХ и т.п.

Читайте также: Мэрия собирается запретить продажу алкоголя во всех киосках Днепра

Главной задачей программы стоит формирования экономного стиля жизни - переход на энергосберегающие технологии и материалы, использование стандарта "пассивный дом", который, будучи экономичным и экологичным, позволяет в то же время создать комфортные условия для проживания.

Программа будет считаться успешной, если до 2020 г. уровень потерь топливно-энергетических ресурсов снизится до 50%, уровень выбросов углекислого газа - до 27%, а объемы топливно-энергетических ресурсов бюджетных организаций и учреждений достигнут ежегодного сокращения на 12-15%.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю