На пожаре в Днепре погиб 2-летний ребенок (ФОТО)

26.01.2017 14:56

Сегодня, 26 января, произошел пожар на ж/м Каменский (Фрунзенский-2), в результате которого погиб 2-летний ребенок.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

По информации спасателей, в квартире был еще один несовершеннолетний – мальчик 17 лет. Он был госпитализирован в медучреждение в шоковом состоянии. Что послужило причиной трагедии, пока неизвестно.

Напомним, что 18 января, рано утром произошел пожар в 16-этажном доме по ул. Ю. Кондратюка, 10 (ж/м Покровский). В ликвидации пожара было задействовано 13 единиц техники и 45 человек личного состава. Эвакуировали порядка 200 человек. 

Фото: Информатор

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю