В Днепре пожар в 16-этажке тушило 13 единиц техники (ФОТО)

18.01.2017 10:30

Сегодня, 18 января, рано утром произошел пожар в 16-этажном доме по ул. Ю. Кондратюка, 10 (ж/м Покровский). Возгорание произошло на 14-м этаже, и спасателям некоторое время не удавалось добраться до очага возгорания. Поэтому пожару был присвоен 4-й ранг опасности.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказала пресс-секретарь ГУ ГСЧС в Днепропетровской области Дарья Гречищева.

«В ликвидации пожара было задействовано 13 единиц техники и 45 человек личного состава. Эвакуировали порядка 200 человек. Насколько мне известно, за медицинской помощью никто из жителей дома не обращался. По предварительной причине, причиной возгорания стало короткое замыкание в компьютере. Потом загорелась штора», - сказала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю