На пляже Монастырского острова низкий уровень безопасности и комфорта, - активисты

13.07.2018 18:30

Активисты общественной организации «Дух нації» в рамках проекта «Пляжный ревизор» проверили пляж на Монастырском острове в Днепре.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На пляже убирают, достаточно много мусорных урн. Но есть и человеческий фактор: многие окурки зарыты в песок, крышки от бутылок, другой мелкий мусор.

На территории акватории Монастырского острова официально должны быть две спасательные вышки с командами спасателей. К сожалению, у одной вышки спасателей активисты так и не нашли, а у второй – то ли работали, то ли отдыхали «псевдоспасатели», которые лежа на песке ответили, что им «так лучше» наблюдать за безопасностью на воде. На вопрос «Можете ли вы оказать первую домедицинскую помощь?», Они ответили: «Наша задача спасать и все, а чуть дальше есть медицинский пункт - вот там можно что-то придумать».

Согласно приказу 10.04.2017 № 301 Об утверждении Правил охраны жизни людей на водных объектах Украины п 2.4, п. 4.1.1: в пределах спасательного пункта должна быть медицинская аптечка, и все спасатели должны уметь оказывать первую домедицинскую помощь. Никакой аптечки на посту активисты не увидели.

Опасность может ждать как на воде, так и под водой, водолазы провели обследование дна в пределах акватории пляжа и нашли много интересного. Это бутылки из-под пива, разного вида банки, извлекли бетонную плиту весом около 100 килограмм. Также водолазы сообщили, что на отдельных участках очень много водорослей, в которых можно запутаться и запаниковать.

Комфорт на этом пляже почти не отличается от безопасности. Работает только две раздевалки вместо шести, один фонтанчик с питьевой водой вместо трех и 2 пункта принятия душа вместо шести. Обычно возникают большие очереди и для того чтобы переодеться нужно ждать около 15 минут. На территории пляжа вообще нет такого понятия как навесы. Туалеты есть, но в ужасном состоянии.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Дух нації"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский