На передовій бійцями «Правого сектору» опікуються капелани

11.02.2015 18:01

У добровольчого українського корпусу Правий сектор з’явилась окрема капеланська служба, провідником якої став Дмитро Ярош. Товариство капеланів — багатоконфесійне. Тут є православні, католики та протестанти, загалом священики із 6 областей. Всі знаходять собі місце. Зазвичай на один батальйон є один капелан. Їм доводиться бувати на передовій, де міни, гаубиці, танки — разом із бійцями. За час збройного протистояння обійшлося без втрат та поранень серед священнослужителів, передає 9 канал.

«Коли наші капелани проходять на передовій, вони не обминають жодного батальйону, вони не обминають жодного загону. Ми являємося присутніми і в загонах збройних сил України і Нацгрвардії… Всюди, де є потреба, мимо котрих бійців ми проходимо і бачимо, що є потреба роботи капелана- виховника, священика — ми є там присутні», — розповідає отець Микола Мединський “Залізняк” — керівник капеланської служби ДУК “ПС”.

Читайте також: На Днепропетровщине верят в спасение социализма, КПУ готовится к местным выборам

«Зараз в Пісках під градами є священик, який несе найтяжчий тягар. Мені доводилось бути в Пісках, поблизу аеропорту Донецького. Завжди приємніше для будь-якого священослужителя, це тоді, коли боєць, який давно не сповідався,. прийшов і покаявся… Тоді, коли цієї неділі на службу прийшло не 20, як тиждень тому, а 35 побожних християн», — говорить отець Петро Буряк — капелан 5 окремого батальйону ДУК.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю