На передовій бійцями «Правого сектору» опікуються капелани

11.02.2015 18:01

У добровольчого українського корпусу Правий сектор з’явилась окрема капеланська служба, провідником якої став Дмитро Ярош. Товариство капеланів — багатоконфесійне. Тут є православні, католики та протестанти, загалом священики із 6 областей. Всі знаходять собі місце. Зазвичай на один батальйон є один капелан. Їм доводиться бувати на передовій, де міни, гаубиці, танки — разом із бійцями. За час збройного протистояння обійшлося без втрат та поранень серед священнослужителів, передає 9 канал.

«Коли наші капелани проходять на передовій, вони не обминають жодного батальйону, вони не обминають жодного загону. Ми являємося присутніми і в загонах збройних сил України і Нацгрвардії… Всюди, де є потреба, мимо котрих бійців ми проходимо і бачимо, що є потреба роботи капелана- виховника, священика — ми є там присутні», — розповідає отець Микола Мединський “Залізняк” — керівник капеланської служби ДУК “ПС”.

Читайте також: На Днепропетровщине верят в спасение социализма, КПУ готовится к местным выборам

«Зараз в Пісках під градами є священик, який несе найтяжчий тягар. Мені доводилось бути в Пісках, поблизу аеропорту Донецького. Завжди приємніше для будь-якого священослужителя, це тоді, коли боєць, який давно не сповідався,. прийшов і покаявся… Тоді, коли цієї неділі на службу прийшло не 20, як тиждень тому, а 35 побожних християн», — говорить отець Петро Буряк — капелан 5 окремого батальйону ДУК.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю