На лікування поранених Дніпропетровська область витратить більше 1 млн грн

22.01.2015 11:35

Дніпропетровська обласна рада направить більше мільйона гривень лікарні імені Мечникова на лікування поранених. Відповідне рішення за ініціативою голови облради Євгена Удода планують прийняти на найближчій сесії облради 23 січня.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ми прийняли рішення не проводити проміжні вибори двох депутатів, що достроково склали свої повноваження. Кошти, які передбачені на цю процедуру перерозподілимо на лікарню. Місцеві вибори проведуть вже за півроку. Цей час без двох депутатів ми переживемо. При цьому медичну допомогу мають отримувати вчасно і в рівній мірі всі, хто її потребує - чи то поранений військовий, чи то прості люди, які звернулися у обласну лікарню. Життя кожного має бути в пріоритеті. У нинішній ситуації треба мінімізувати ризики нестачі коштів на спасіння людського життя. Обласна рада зробила вибір між переобранням двох депутатів та фінансуванням потреб лікарні ім. Мечникова на користь поранених», - зазначив Євген Удод.

Нагадаємо, Дніпропетровська область пропонує Кабінету міністрів України залишити частину військового збору в регіоні. «Велика частина важко поранених лікується саме в дніпропетровських лікарнях.Дніпропетровщина збирає 50 млн грн військового податку щомісяця. Наша пропозиція - абсолютно прозоро залишати частину податку в області і закривати проблеми, пов'язані з лікуванням поранених. Ми займаємо нормальну конструктивну позицію і хочемо, щоб нас почули», - підкреслив Євген Удод.

Довідково:

З травня 2014 року до лікарні імені Мечникова надійшло майже 900 поранених. За цей час лікарня отримала дорогого та висококласного медобладнання, медикаментів тощо від волонтерів, бізнесменів, спонсорів та усіх небайдужих людей на суму майже 10 млн. грн.

Читайте також: В Кривом Роге занялись бесплатной реабилитацией раненых в АТО

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет