На криворожской трассе застряли десятки авто. ФОТО

19.04.2017 12:30

На криворожской трассе в снежном плену застряли десятки машин, в которых заканчивается топливо. Об этом пишут очевидцы событий, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Фото на своей странице в соцсети Фейсбук разместила председатель Криничанского районного совета (Днепропетровщина) Наталья Кобзар.

"Более шести часов люди брошены на произвол... Трасса Днепр-Кривой Рог стоит полностью. Никто даже не пытается чистить дорогу. В машинах заканчивается горючее", - сообщила она.

ФОТО: Наталья Кобзар

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось