На фестиваль муралов в Днепре потратят почти 1 млн грн

01.03.2017 15:31

Этим летом в Днепре состоится международный фестиваль муралов. Художники из разных городов Украины и зарубежья соберутся на два месяца в Днепре, чтобы оживить городское пространство. Ориентировочно художники начнут создавать муралы на фасадах днепровских зданий в июне, а закончат в июле. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Сейчас 10 художников дали положительный ответ, переговоры еще с 4 иностранными художниками продолжаются, мы рассматриваем их портфолио.

Дома, на которых появятся муралы, выбирать будут по нескольким критериям: состояние фасада, расположение в месте, которое хорошо просматривается, согласие жителей и тому подобное. Художники будут работать не только на центральных улицах Днепра, но и в спальных районах.

В бюджете города на проведение этого фестиваля заложен 900 тыс. рн. Эти деньги пойдут на закупку красок, подъемников, так как рисовать придется на высоте, оплату проживания приезжих художников. Также сейчас ведутся переговоры со спонсорами, чтобы увеличить количество участников фестиваля и поощрить художников гонорарами.

В ближайшее время на странице департамента в соцсети https://www.facebook.com/dnipro.invest.develop/?fref=ts появится перечень художников, которые примут участие в фестивале. Также начнется голосование за список зданий, на которых разместят огромные картины, и эскизы муралей.

Комментарии
Днепрянин
01.03.2017
Некуда деньги девать??? Лучше эти 900 тыс.грн. пустить на проблемы ЖКХ, дороги, зарплаты да мало ли других нужных мест???
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет