На Филатова подают в суд

06.09.2017 15:45

Днепровские активисты подготовили иск к мэру Днепра Борису Филатову по поводу реконструкции Привокзальной площади. Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Фейсбук ГО «Громадський контроль».

«Привокзальная площадь: требуем честного конкурса на реконструкцию!

Громадський Контроль подготовил судебный иск (https://goo.gl/kfZnmB) к городскому голове Борису Филатову и двум департаментам горсовета, ответственным за проведение конкурса и публикацию материалов.

Напомним, городские власти допустили грубую подтасовку и условия архитектурного конкурса опубликовали уже после завершения самого "конкурса".

Хронология событий здесь: https://goo.gl/rmPfxK

Наша цель - открытый и прозрачный архитектурный конкурс (как того требует закон) по реконструкции Привокзальной площади, чтобы в ближайшие 50-100 лет один из ключевых инфраструктурных узлов Днепра не был наибольшим позором города.

В следующие 5 дней мы готовы подключать к этому иску всех неравнодушных горожан, которые считают свои права нарушенными и не хотят мириться с очередной "мойкой" денег, которую власти хотят провести под видом "реконструкции" Вокзальной площади.

К иску уже подключился областной союз архитекторов.

Чтобы присоединиться к нам - пишите Сергей Павелко или в комментарии под этим постом.

Кстати, этот иск и сам конкурс мог повлиять не только на Вокзальную площадь, но и на архитектурный облик всего центрального проспекта Днепра (пр. Яворницкого)», - говорится в сообщении.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет