На Филатова подают в суд

06.09.2017 15:45

Днепровские активисты подготовили иск к мэру Днепра Борису Филатову по поводу реконструкции Привокзальной площади. Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Фейсбук ГО «Громадський контроль».

«Привокзальная площадь: требуем честного конкурса на реконструкцию!

Громадський Контроль подготовил судебный иск (https://goo.gl/kfZnmB) к городскому голове Борису Филатову и двум департаментам горсовета, ответственным за проведение конкурса и публикацию материалов.

Напомним, городские власти допустили грубую подтасовку и условия архитектурного конкурса опубликовали уже после завершения самого "конкурса".

Хронология событий здесь: https://goo.gl/rmPfxK

Наша цель - открытый и прозрачный архитектурный конкурс (как того требует закон) по реконструкции Привокзальной площади, чтобы в ближайшие 50-100 лет один из ключевых инфраструктурных узлов Днепра не был наибольшим позором города.

В следующие 5 дней мы готовы подключать к этому иску всех неравнодушных горожан, которые считают свои права нарушенными и не хотят мириться с очередной "мойкой" денег, которую власти хотят провести под видом "реконструкции" Вокзальной площади.

К иску уже подключился областной союз архитекторов.

Чтобы присоединиться к нам - пишите Сергей Павелко или в комментарии под этим постом.

Кстати, этот иск и сам конкурс мог повлиять не только на Вокзальную площадь, но и на архитектурный облик всего центрального проспекта Днепра (пр. Яворницкого)», - говорится в сообщении.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю