На Дніпропетровщині залякують спостерігача ОПОРИ

22.10.2014 12:55

Потерпіла спостерігачка громадської організації вважає, що причиною хуліганського нападу на її житло могла стати скарга заступнику голови Дніпропетровської ОДА Борису Філатову на двох кандидатів в депутати по 31 виборчому округу самовсуванця Костянтина Павлова та висуваниці Радикальної партії О. Ляшка Любові Балабат.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Активістка дослідила, що названі кандидати під час реєстрації в ЦВК внесли до автобіографії неправдиві дані. Зокрема, К. Павлов зазначив себе як безпартійного, а Л. Балабат вказала, що вона працює адміністратором «ПП Сердюк».

Насправді ж К. Павлов є керівником Криворізької міської організації Партії регіонів, а приватне підприємство «Сердюк», яке Л. Балабат вказала місцем своєї роботи, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відсутнє.

Читайте також: Філатов пообіцяв зайнятися Кривим Рогом після виборів

Виявивши порушення з боку кандидатів, спостерігачка спочатку звернулася до міліції із заявою про кримінальне провадження, а коли дізналась, що провадження не відкрито, поскаржилася заступнику голови ОДА.

Замість притягнення порушників до відповідальності жінка стала жертвою невідомих хуліганів, вхідні двері її квартири зіпсовані червоною речовиною.

Наряд міліції, прибувши за викликом спостерігачки, зафіксував факт псування майна. Стосовно неправдивих даних кандидатів правоохоронці порадили потерпілій звернутись до окружних виборчих комісій.

Читайте також: На 31 окрузі кандидат скуповує голоси через «договору з агітаторами» (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет