На 31 округе кандидат скупает голоса через «договора с агитаторами» (ФОТО)

22.10.2014 11:00

Кандидат-самовыдвиженец по 31 округу (Кривой Рог, Днепропетровская область)  Константин Караманиц организовал прямую скупку голосов избирателей посредством заключения договоров о приеме на работу агитаторов.

Об этом заявил политический эксперт, директор Центра общественных отношений Евгений Магда на своей странице в "Фейсбук", сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Глава Комитета избирателей Украины Александр Черненко отметил в комментарии, что подобный случай является прямым нарушением закона.

«Пункт 4.2 - прямое нарушение закона. Никакая награда в законе не предусмотрена, это подкуп. Можно лишь агитатора официально нанять на работу, только тогда платить, плюс налоги. В целом стандартная схема подкупа. Такого сейчас полно в округах», - резюмировал Александр Черненко.

В среду, 22 октября в газете ВР Украины был опубликован и вступил в силу Закон № 1703-VII «О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины относительно усиления ответственности за нарушение избирательных прав граждан».

В соответствии с документом, усилена уголовная ответственность за подкуп избирателей или участников референдума.

В частности, принятие избирателем предложения о подкупе наказываются штрафом от 100 до 300 необлагаемых минимумов доходов граждан или исправительными работами на срок до 2-х лет, или ограничением свободы на тот же срок.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Берез енко
24.08.2015
А Чернигов то! Чернигов!
Прокурор
05.05.2015
Фуфло какое-то, а не новость. Обвинили без суда и следствия.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю