На Дніпропетровщині вандали пошкодили меморіал (ФОТО)

11.01.2016 16:22

У Жовтих Водах зловмисники збили 4 латунні букви з меморіального комплексу та намагалися здати їх до пункту прийому металобрухту. 7 січня їх затримали, 22-річний житель Дніпропетровська мав при собі дві літери та кувалду.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ГУ НП в області.

6 січня троє вандалів кувалдою відбили літери з меморіалу, щоб здати їх на металобрухт. Ще раніше вони збили дві літери, проте здати їх до пункту прийому металобрухту не встигли. При цьому вони б могли виручити близько 500-700 гривень, проте їх вартість як елементів меморіального комплексу значно вища. За словами зловмисників, гроші їм потрібні були на купівлю алкоголю.

Наразі чоловіки затримані в порядку ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого), що карається обмеженням волі на строк від 4-х до 5 років або позбавленням волі від 4-х до 7 років.

Читайте також: На Дніпропетровщині Цивільний корпус «Азов» патрулює вулиці (ФОТО)

 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю