На Дніпропетровщині стартує новий патріотичний проект

29.12.2015 14:00

Маєте творчі здібності? Прагнете дати свободу своїй національній свідомості? Бажаєте спілкуватися з однодумцями та цікавими людьми? Тоді вам на проект «Відкриваємо Україну разом з відомими та успішними!». Він стартує в січні 2016 року.

Про це розповіли в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Проект «Відкриваємо Україну разом з відомими та успішними!» розпочинається 21 січня. Проходитиме він у Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія.

Бібліотека стане своєрідним майданчиком для тих, хто любить Україну й бажає ретельно вивчати історію рідної землі. Відкрити нову країну можна через біографії українських особистостей, завдяки віртуальним подорожам легендарними містами, спілкуючись з цікавими та успішними персонами сьогодення.

Перша зустріч буде присвячена історії культурної пам’ятки – Києво-Печерської лаври. Захід відбудеться за адресою: вул. Ю. Савченка, 10. До участі запрошуються всі бажаючі.

Читайте також: Дніпропетровський "Правий сектор" приєднався до нового патріотичного руху Яроша

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет