На Дніпропетровщині призначили 13 нових керівників місцевих прокуратур

17.12.2015 14:40

Замість 48 міських, районних та міжрайонних прокуратур на Дніпропетровщині почали свою роботу 13 місцевих.

Про це під час брифінгу повідомила начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Дніпропетровської області Ольга Маслова, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу відомства.

Вона зазначила, що відповідно до нового Закону України «Про прокуратуру» з 15 грудня поточного року у Дніпропетровській області діє регіональна прокуратура та утворено 13 місцевих прокуратур шляхом реорганізації 48 районних, міжрайонних та міських прокуратур.

Завершено чотирирівневий конкурс на зайняття посад керівників місцевих прокуратур. Конкурс був відкритим, участь у ньому міг прийняти кожен, хто має вищу юридичну освіту, стаж роботи прокурором не менше 3-х років або не менше 5 років в галузі права.

«У конкурсі взяли участь 882 кандидати, які виявили бажання стати керівниками місцевих прокуратур, - повідомила Ольга Маслова, - з них 331 кандидат не обіймав посади в органах прокуратури».

Читайте також: Прокурор Чернов, засыпавшийся на собеседовании, все-таки прошел по конкурсу

У Дніпропетровській області Генеральним прокурором України призначено 13 керівників новостворених місцевих прокуратур, рекомендованих конкурсними комісіями за результатами конкурсу:

1. Панченко Олександр Володимирович керівник Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

2. Нестеренко Сергій Володимирович керівник Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області

3. Д'яковський Геннадій Леонідович керівник Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

4. Сідоров Сергій Миколайович керівник Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

5. Носенко Артем Олександрович керівник Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

6. Кузьменко Анатолій Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 

7. Чередник Андрій Володимирович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №2

8. Литвиненко Олександр Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 

9. Новіков Олексій Юрійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №4

10. Захаров Михайло Юрійович керівник Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

11. Кривенко Олексій Іванович керівник Криворізької місцевої прокуратури №1 

12. Коценко Максим Валерійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №2

13. Кондратов Володимир Гарійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №3

«Всі вони до призначення працювали в органах прокуратури та мають достатній досвід прокурорсько-слідчої роботи», - проінформували присутніх начальник відділу роботи з кадрами.

Наразі керівники місцевих прокуратур вже приступили до виконання своїх службових обов’язків.

Читайте також: СБУ обратилась к жителям Днепропетровска

Комментарии
Последние записи в блогах

Шановні мешканці Західнодонбаського регіону !

 

   З 1 січня розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих у 2019 році.

   Хочу зауважити, що подання громадянами декларацій – це не лише конституційний обов'язок перед державою, а й ознака поваги до співгромадян.

   Мені приємно констатувати, що за результатами деклараційної кампанії у 2019 році майже 9500 мешканців регіону сумлінно виконали свій громадянський обов'язок та задекларували доходи, отримані з різних джерел (іноземні доходи, подарунки, спадщину, доходи від здачі в оренду нерухомості та земельних паїв, продажу майна, інвестиційний прибуток) в сумі, що перевищує 247 млн гривень. Загальна сума визначених громадянами податкових забов'язань склала майже 11 млн гривень. Правом на отримання податкової знижки скористалися 1015 громадян, яким держава повернула майже 2 млн гривень зайво сплаченого податку.

   Тож висловлюю щиру вдячність усім громадянам, які минулого року задекларували свої доходи.

   Водночас нагадую, що цьогорічна деклараційна кампанія триває до 1 травня. Подати декларацію необхідно до податкової інспекції за місцем реєстрації. Для цього створено сприятливі умови для обслуговування кожного декларанта.

   Шановні громадяни, заздалегідь декларуйте свої доходи, не відкладайте заплвнення і подання декларації на останній день!

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з 01.10.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року    № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» щодо запровадження механізму «кешбек».

Механізм «кешбек» запроваджується передусім для боротьби з «нефіскальними» чеками, коли окремими несумлінними платниками споживачам надаються чеки, які не є фіскальними, проте на вигляд схожі на них.

Процедура повернення коштів «кешбек» така:

● купуючи товар на суму, яка перевищує 850 грн, покупець перевіряє чек на офіційному вебпорталі ДПС;

● якщо чек відсутній на офіційному вебпорталі ДПС, подається скарга через Електронний кабінет;

● якщо чек не був фіскалізований, продавця штрафують, а покупцю повертається вартість покупки, при цьому, товар залишається у такого покупця;

● покупець не зможе використовувати систему «кешбек» у нечесній конкурентній боротьбі;

● для подання скарги про недійсний фіскальний чек заявник має ідентифікувати себе через Електронний кабінет;

● застосувати штраф лише по факту надходження скарги буде неможливо – податкові органи мають довести, що продавець дійсно допустив порушення – встановити відсутність або недостовірність такого розрахункового документа;

● податкова служба насамперед оцінюватиме достовірність документів, доданих до скарги, а не лише правомірність дій продавця стосовно покупця;

● оскаржувати чек можна за умови загальної покупки на суму понад 850 гривень.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкові агенти сплачують туристичний збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації з туристичного збору (далі – Декларація) за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому – до 28 (29) включно) на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі – Рада).

Норми встановлені п.п. 268.7.1 п. 268.7 ст. 268 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Форма Декларації, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.07.2015 № 636 «Про затвердження форм податкових декларацій збору за місця для паркування транспортних засобів та туристичного збору» із змінами, передбачає заповнення додатка до Декларації «Розрахунок № податкових зобов’язань з туристичного збору» (далі – Додаток), який є її невід’ємною частиною, у тому числі колонки 2 «Місця проживання (ночівлі)» розділу І «Розрахунок податкових зобов’язань».

Підпунктом 268.5.1 п. 268.5 ст. 268 ПКУ визначено, що згідно з рішенням Рад справляння збору може здійснюватися з тимчасового розміщення у таких місцях проживання (ночівлі):

а) готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

Перелік місць проживання (ночівлі) має оприлюднюватись на офіційному вебпорталі відповідної Ради.

Отже, при заповненні колонки 2 «Місця проживання (ночівлі)» розділу І «Розрахунок податкових зобов’язань» Додатка до Декларації вказуються повна назва та адреса місць проживання (ночівлі), визначених п.п. 268.5.1 п. 268.5  ст. 268 ПКУ.

 

 

Подробнее

Протягом січня 2020 року Державна податкова служба провела 501 перевірку суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам. У результаті органи ДПС виявили 262 випадки, або 52 % від загальної кількості, порушень податкового законодавства.

Як наслідок, податкова донарахувала порушникам до сплати 74 млн грн податку на доходи фізичних осіб, понад 23 млн грн єдиного внеску та близько 5 млн грн військового збору. 

У січні за результатами заходів податкового контролю було виявлено близько 900 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без належного оформлення трудових відносин. 

Водночас завдяки активній роз’яснювальній роботі, яку проводить податкова у рамках кампанії з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ініційованої місцевими органами виконавчої влади, у січні роботодавці додатково уклали майже 19,5 тис. трудових угод з найманими працівниками. 

 Крім того, протягом січня 2020 року за результатами інших вжитих заходів зареєстрували власну справу близько 2700 громадян, що до цього здійснювали підприємницьку діяльність без належного оформлення. Таким чином, бюджети різних рівнів додатково отримали 18,3 млн грн податку та зборів і 19,9 млн грн єдиного внеску.

«Ми спостерігаємо різке зростання повідомлень про прийняття на роботу, тобто укладених трудових контрактів. Причому, як показує перша декада лютого, хороша динаміка зберігається і надалі. Якісна роз’яснювальна кампанія дає результат, якого неможливо досягти лише силовими та адміністративними методами», – заявив Голова ДПС Сергій Верланов.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю