На Дніпропетровщині призначили 13 нових керівників місцевих прокуратур

17.12.2015 14:40

Замість 48 міських, районних та міжрайонних прокуратур на Дніпропетровщині почали свою роботу 13 місцевих.

Про це під час брифінгу повідомила начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Дніпропетровської області Ольга Маслова, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу відомства.

Вона зазначила, що відповідно до нового Закону України «Про прокуратуру» з 15 грудня поточного року у Дніпропетровській області діє регіональна прокуратура та утворено 13 місцевих прокуратур шляхом реорганізації 48 районних, міжрайонних та міських прокуратур.

Завершено чотирирівневий конкурс на зайняття посад керівників місцевих прокуратур. Конкурс був відкритим, участь у ньому міг прийняти кожен, хто має вищу юридичну освіту, стаж роботи прокурором не менше 3-х років або не менше 5 років в галузі права.

«У конкурсі взяли участь 882 кандидати, які виявили бажання стати керівниками місцевих прокуратур, - повідомила Ольга Маслова, - з них 331 кандидат не обіймав посади в органах прокуратури».

Читайте також: Прокурор Чернов, засыпавшийся на собеседовании, все-таки прошел по конкурсу

У Дніпропетровській області Генеральним прокурором України призначено 13 керівників новостворених місцевих прокуратур, рекомендованих конкурсними комісіями за результатами конкурсу:

1. Панченко Олександр Володимирович керівник Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

2. Нестеренко Сергій Володимирович керівник Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області

3. Д'яковський Геннадій Леонідович керівник Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

4. Сідоров Сергій Миколайович керівник Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

5. Носенко Артем Олександрович керівник Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

6. Кузьменко Анатолій Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 

7. Чередник Андрій Володимирович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №2

8. Литвиненко Олександр Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 

9. Новіков Олексій Юрійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №4

10. Захаров Михайло Юрійович керівник Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

11. Кривенко Олексій Іванович керівник Криворізької місцевої прокуратури №1 

12. Коценко Максим Валерійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №2

13. Кондратов Володимир Гарійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №3

«Всі вони до призначення працювали в органах прокуратури та мають достатній досвід прокурорсько-слідчої роботи», - проінформували присутніх начальник відділу роботи з кадрами.

Наразі керівники місцевих прокуратур вже приступили до виконання своїх службових обов’язків.

Читайте також: СБУ обратилась к жителям Днепропетровска

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю