На Дніпропетровщині призначили 13 нових керівників місцевих прокуратур

17.12.2015 14:40

Замість 48 міських, районних та міжрайонних прокуратур на Дніпропетровщині почали свою роботу 13 місцевих.

Про це під час брифінгу повідомила начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Дніпропетровської області Ольга Маслова, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу відомства.

Вона зазначила, що відповідно до нового Закону України «Про прокуратуру» з 15 грудня поточного року у Дніпропетровській області діє регіональна прокуратура та утворено 13 місцевих прокуратур шляхом реорганізації 48 районних, міжрайонних та міських прокуратур.

Завершено чотирирівневий конкурс на зайняття посад керівників місцевих прокуратур. Конкурс був відкритим, участь у ньому міг прийняти кожен, хто має вищу юридичну освіту, стаж роботи прокурором не менше 3-х років або не менше 5 років в галузі права.

«У конкурсі взяли участь 882 кандидати, які виявили бажання стати керівниками місцевих прокуратур, - повідомила Ольга Маслова, - з них 331 кандидат не обіймав посади в органах прокуратури».

Читайте також: Прокурор Чернов, засыпавшийся на собеседовании, все-таки прошел по конкурсу

У Дніпропетровській області Генеральним прокурором України призначено 13 керівників новостворених місцевих прокуратур, рекомендованих конкурсними комісіями за результатами конкурсу:

1. Панченко Олександр Володимирович керівник Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

2. Нестеренко Сергій Володимирович керівник Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області

3. Д'яковський Геннадій Леонідович керівник Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

4. Сідоров Сергій Миколайович керівник Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

5. Носенко Артем Олександрович керівник Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

6. Кузьменко Анатолій Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 

7. Чередник Андрій Володимирович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №2

8. Литвиненко Олександр Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 

9. Новіков Олексій Юрійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №4

10. Захаров Михайло Юрійович керівник Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

11. Кривенко Олексій Іванович керівник Криворізької місцевої прокуратури №1 

12. Коценко Максим Валерійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №2

13. Кондратов Володимир Гарійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №3

«Всі вони до призначення працювали в органах прокуратури та мають достатній досвід прокурорсько-слідчої роботи», - проінформували присутніх начальник відділу роботи з кадрами.

Наразі керівники місцевих прокуратур вже приступили до виконання своїх службових обов’язків.

Читайте також: СБУ обратилась к жителям Днепропетровска

Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат