На Дніпропетровщині призначили 13 нових керівників місцевих прокуратур

17.12.2015 14:40

Замість 48 міських, районних та міжрайонних прокуратур на Дніпропетровщині почали свою роботу 13 місцевих.

Про це під час брифінгу повідомила начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Дніпропетровської області Ольга Маслова, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу відомства.

Вона зазначила, що відповідно до нового Закону України «Про прокуратуру» з 15 грудня поточного року у Дніпропетровській області діє регіональна прокуратура та утворено 13 місцевих прокуратур шляхом реорганізації 48 районних, міжрайонних та міських прокуратур.

Завершено чотирирівневий конкурс на зайняття посад керівників місцевих прокуратур. Конкурс був відкритим, участь у ньому міг прийняти кожен, хто має вищу юридичну освіту, стаж роботи прокурором не менше 3-х років або не менше 5 років в галузі права.

«У конкурсі взяли участь 882 кандидати, які виявили бажання стати керівниками місцевих прокуратур, - повідомила Ольга Маслова, - з них 331 кандидат не обіймав посади в органах прокуратури».

Читайте також: Прокурор Чернов, засыпавшийся на собеседовании, все-таки прошел по конкурсу

У Дніпропетровській області Генеральним прокурором України призначено 13 керівників новостворених місцевих прокуратур, рекомендованих конкурсними комісіями за результатами конкурсу:

1. Панченко Олександр Володимирович керівник Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

2. Нестеренко Сергій Володимирович керівник Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області

3. Д'яковський Геннадій Леонідович керівник Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

4. Сідоров Сергій Миколайович керівник Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

5. Носенко Артем Олександрович керівник Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

6. Кузьменко Анатолій Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 

7. Чередник Андрій Володимирович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №2

8. Литвиненко Олександр Сергійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 

9. Новіков Олексій Юрійович керівник Дніпропетровської місцевої прокуратури №4

10. Захаров Михайло Юрійович керівник Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області 

11. Кривенко Олексій Іванович керівник Криворізької місцевої прокуратури №1 

12. Коценко Максим Валерійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №2

13. Кондратов Володимир Гарійович керівник Криворізької місцевої прокуратури №3

«Всі вони до призначення працювали в органах прокуратури та мають достатній досвід прокурорсько-слідчої роботи», - проінформували присутніх начальник відділу роботи з кадрами.

Наразі керівники місцевих прокуратур вже приступили до виконання своїх службових обов’язків.

Читайте також: СБУ обратилась к жителям Днепропетровска

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет