На Дніпропетровщині почали реформу місцевого самоврядування

12.05.2015 14:50

У Дніпропетровській області почала працювати он-лайн Школа місцевого самоврядування. Про це стало відомо 12 травня під час прес-конференції «Реформа місцевого самоврядування та децентралізація: які кроки у цьому напрямку робить Дніпропетровщина?», повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

Унікальний для України курс «Реформування місцевого самоврядування та децентралізація влади» проходить у вигляді дистанційного навчання до якого вже долучилися близько 1000 управлінців, депутатів різних рівнів та громадських діячів регіону. Школа відкрилася за ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода спільно з швейцарсько-українським проектом DESPRO та ДРІДУ НАДУ при Президентові України.

«Навчання у школі – конкретні кроки для подальшої успішної роботи представників місцевого самоврядування в умовах децентралізації. У цьому напрямку ми співпрацюємо з успішними світовими проектами з Швейцарії, Канади, Німеччини, Польщі», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Курс триватиме до 14 червня 2015 року. За 1,5 місяці у ході 5-ти модулів слухачі отримають знання з основних завдань реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади: нова регіональна політика, створення ефективних громад та їх участь в управлінні територіями, бюджетна децентралізації, механізми забезпечення сталого місцевого розвитку в умовах децентралізації та багато іншого. За кожним модулем йтиме тестування для самоконтролю. Також, посадовці працюватимуть у командах, де готуватимуть плани об`єднань територіальних громад та презентують результати своєї роботи.

Читайте також: Переселенці допоможуть дніпропетровцям стати власниками майна всього міста

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет