На Дніпропетровщині почали реформу місцевого самоврядування

12.05.2015 14:50

У Дніпропетровській області почала працювати он-лайн Школа місцевого самоврядування. Про це стало відомо 12 травня під час прес-конференції «Реформа місцевого самоврядування та децентралізація: які кроки у цьому напрямку робить Дніпропетровщина?», повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

Унікальний для України курс «Реформування місцевого самоврядування та децентралізація влади» проходить у вигляді дистанційного навчання до якого вже долучилися близько 1000 управлінців, депутатів різних рівнів та громадських діячів регіону. Школа відкрилася за ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода спільно з швейцарсько-українським проектом DESPRO та ДРІДУ НАДУ при Президентові України.

«Навчання у школі – конкретні кроки для подальшої успішної роботи представників місцевого самоврядування в умовах децентралізації. У цьому напрямку ми співпрацюємо з успішними світовими проектами з Швейцарії, Канади, Німеччини, Польщі», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Курс триватиме до 14 червня 2015 року. За 1,5 місяці у ході 5-ти модулів слухачі отримають знання з основних завдань реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади: нова регіональна політика, створення ефективних громад та їх участь в управлінні територіями, бюджетна децентралізації, механізми забезпечення сталого місцевого розвитку в умовах децентралізації та багато іншого. За кожним модулем йтиме тестування для самоконтролю. Також, посадовці працюватимуть у командах, де готуватимуть плани об`єднань територіальних громад та презентують результати своєї роботи.

Читайте також: Переселенці допоможуть дніпропетровцям стати власниками майна всього міста

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет