На Дніпропетровщині неправомірний документ коштував бюджету мільйон гривень

15.08.2017 18:15

Непомітно намагалася змінити призначення субвенції у розмірі понад мільйон гривень голова однієї з міських рад області.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням наУправління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України

Факт порушення бюджетного законодавства та службового підроблення викрили та задокументували працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області та слідчі обласної прокуратури. Посадовець незаконно надала дозвіл на перерозподіл коштів бюджету, за що була повідомлена про підозру.

Поліцейські встановили причетність голови однієї з міськрад до вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.366 (Службове підроблення) та ч.1 ст.210 (Порушення законодавства про бюджетну систему України) КК України.

У 2016 році посадовець підписала проект рішення комітету міськради, в частині надання дозволу на перерозподіл коштів бюджету, та затвердила його печаткою відповідного комітету. В результаті проект рішення набув статусу офіційного документу.

Діючи в інтересах третіх осіб, зловмисницю не зупинив той факт, що питання перерозподілу коштів бюджету повинні розглядатися на засіданнях комітету міськради, остання ж «вирішила» їх одноособово та з порушеннями норм діючого законодавства.

Таким чином, дії голови міськради призвели до того, що субвенція у розмірі понад мільйон гривень була спрямована не за призначенням.

За вказаним фактом прокуратурою Дніпропетровської області було відкрито кримінальне провадження.

Наразі слідчі повідомили зловмисницю про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.366 та ч.1 ст.210 КК України.

Слідство триває, в подальшому суд вирішуватиме долю підозрюваної.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось