На Дніпропетровщині неправомірний документ коштував бюджету мільйон гривень

15.08.2017 18:15

Непомітно намагалася змінити призначення субвенції у розмірі понад мільйон гривень голова однієї з міських рад області.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням наУправління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України

Факт порушення бюджетного законодавства та службового підроблення викрили та задокументували працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області та слідчі обласної прокуратури. Посадовець незаконно надала дозвіл на перерозподіл коштів бюджету, за що була повідомлена про підозру.

Поліцейські встановили причетність голови однієї з міськрад до вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.366 (Службове підроблення) та ч.1 ст.210 (Порушення законодавства про бюджетну систему України) КК України.

У 2016 році посадовець підписала проект рішення комітету міськради, в частині надання дозволу на перерозподіл коштів бюджету, та затвердила його печаткою відповідного комітету. В результаті проект рішення набув статусу офіційного документу.

Діючи в інтересах третіх осіб, зловмисницю не зупинив той факт, що питання перерозподілу коштів бюджету повинні розглядатися на засіданнях комітету міськради, остання ж «вирішила» їх одноособово та з порушеннями норм діючого законодавства.

Таким чином, дії голови міськради призвели до того, що субвенція у розмірі понад мільйон гривень була спрямована не за призначенням.

За вказаним фактом прокуратурою Дніпропетровської області було відкрито кримінальне провадження.

Наразі слідчі повідомили зловмисницю про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.366 та ч.1 ст.210 КК України.

Слідство триває, в подальшому суд вирішуватиме долю підозрюваної.

Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат