На Дніпропетровщині неправомірний документ коштував бюджету мільйон гривень

15.08.2017 18:15

Непомітно намагалася змінити призначення субвенції у розмірі понад мільйон гривень голова однієї з міських рад області.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням наУправління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України

Факт порушення бюджетного законодавства та службового підроблення викрили та задокументували працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області та слідчі обласної прокуратури. Посадовець незаконно надала дозвіл на перерозподіл коштів бюджету, за що була повідомлена про підозру.

Поліцейські встановили причетність голови однієї з міськрад до вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.366 (Службове підроблення) та ч.1 ст.210 (Порушення законодавства про бюджетну систему України) КК України.

У 2016 році посадовець підписала проект рішення комітету міськради, в частині надання дозволу на перерозподіл коштів бюджету, та затвердила його печаткою відповідного комітету. В результаті проект рішення набув статусу офіційного документу.

Діючи в інтересах третіх осіб, зловмисницю не зупинив той факт, що питання перерозподілу коштів бюджету повинні розглядатися на засіданнях комітету міськради, остання ж «вирішила» їх одноособово та з порушеннями норм діючого законодавства.

Таким чином, дії голови міськради призвели до того, що субвенція у розмірі понад мільйон гривень була спрямована не за призначенням.

За вказаним фактом прокуратурою Дніпропетровської області було відкрито кримінальне провадження.

Наразі слідчі повідомили зловмисницю про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.366 та ч.1 ст.210 КК України.

Слідство триває, в подальшому суд вирішуватиме долю підозрюваної.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет