На Дніпропетровщині ініціювали благодійну акцію «Подаруй дитині свято»

15.12.2014 16:57

В рамках благодійної акції кожен зможе стати чарівним Дідом Морозом на кілька годин. Перевтілення відбувається дуже просто – в 13 найбільших торговельних центрах Дніпропетровщини будуть розміщені новорічні ялинки з листами дітей-сиріт до Діда Мороза. Здійснити бажання дітей, що втратили батьків, зможе кожен. Необхідно просто придбати подарунок та передати дитині. Акція триватиме з 19 грудня 2014 року по 8 січня 2015 року.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Новорічні ялинки з листами від дітей-сиріт до Діда Мороза будуть розміщені в торговельних центрах (“Апполо”, “Європа”, “Терра”, “Славутіч”, “Дафі”, “Караван”, “Passage”, “Вавілон”, “Епіцентр” у Дніпропетровську та “Епіцентр” у Дніпродзержинську і Кривому Розі).
«Доля розпорядилася так, що не всі діти мають родину. В області є інтернатні заклади, де проживають діти, які не мають батьків. Напередодні свят кожна дитина загадує бажання, щоб знайти під ялинкою подарунок. Цього року облдержадміністрація виступила з ініціативою проведення акції «Подаруй дитині свято». Ми пропонуємо кожному небайдужому жителю області стати Дідом Морозом для дитини-сироти»,- сказала директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вікторія Крупська.

Як розповіла начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Середня, діти написали листи з побажаннями. Ці листи будуть передані торговим мережам та розміщені на ялинках.

«Новий рік – це свято, до якого готуються із задоволенням. Малеча готується по-своєму. Вони пишуть листи Діду Морозу, у яких загадують найпотаємніші бажання, і сподіваються, що вони здійсняться», - підкреслила Валентина Середня.

Загалом в акції беруть участь 707 дітей з інтернатних закладів.

«Загалом у акції беруть участь 13 найбільших торговельних мереж у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі та сел. Ювілейному. У магазинах обов’язково працюватиме адміністратор, який організовуватиме процес та допомагатиме покупцям», - зазначила начальник управління розвитку споживчого ринку, харчової та переробної промисловості департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації Маргарита Зотова.

Механізм участі в акції дуже простий:
Оберіть лист з ялинки з назвою подарунка, який можете придбати. Ні в якому разі не викидайте лист – це дитяча мрія.
Придбайте цей новорічний подарунок дитині.
Прикріпіть лист до подарунка і віддайте адміністратору торговельного центру. Якщо бажаєте особисто передати подарунок дитині, повідомте свої контактні данні адміністратору. Волонтери зв'яжуться з вами.
Подарунки дітям будуть вручатися централізовано – одразу всьому інтернату чи дитячому будинку. Таке рішення було прийнято організаторами задля того, щоб не засмучувати тих дітей, чиє бажання ще не виповнилося.
Під час акції кожен матиме змогу сфотографувати та зняти на відео добру справу. Ці фото та відеоматеріали можна надсилати на електронну адресу: svjato2015@gmail.com для розміщення в мережі Інтернет. Зокрема, на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації (adm.dp.ua).
Довідка: Назва та адреса торговельних центрів:
1. “ЕпіЦентр-1” смт. Ювілейне, вул. Бабенка, 25.
2. “ЕпіЦентр-2” м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке Шосе, 62К.
3. “ЕпіЦентр” м. Дніпродзержинськ, перехрестя бульв. Будівельників та вул. Дружби Народів.
4. “ЕпіЦентр” м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 33.
5. ТРЦ “Дафи” м. Дніпропетровськ, бульвар. Зоряний, 1 А.
6. ТРК “Аполло” м. Дніпропетровськ, вул. Титова, 36.
7. ТРЦ “Вавилон” м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 2.
8. ТЦ “Караван” м. Дніпропетровськ, вул. Нижнедніпровська, 17.
9. ТЦ “Passage” м. Дніпропетровськ, вул. Карла Маркса, 50.
10. м. Дніпропетровськ, ТЦ “Європа” м. Дніпропетровськ, бульвар Європейський, 1Д.
11. ТОЦ “Славутіч” м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 104А.
12. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 15.
13. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 118Д.

Комментарии
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю