На Дніпропетровщині ініціювали благодійну акцію «Подаруй дитині свято»

15.12.2014 16:57

В рамках благодійної акції кожен зможе стати чарівним Дідом Морозом на кілька годин. Перевтілення відбувається дуже просто – в 13 найбільших торговельних центрах Дніпропетровщини будуть розміщені новорічні ялинки з листами дітей-сиріт до Діда Мороза. Здійснити бажання дітей, що втратили батьків, зможе кожен. Необхідно просто придбати подарунок та передати дитині. Акція триватиме з 19 грудня 2014 року по 8 січня 2015 року.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Новорічні ялинки з листами від дітей-сиріт до Діда Мороза будуть розміщені в торговельних центрах (“Апполо”, “Європа”, “Терра”, “Славутіч”, “Дафі”, “Караван”, “Passage”, “Вавілон”, “Епіцентр” у Дніпропетровську та “Епіцентр” у Дніпродзержинську і Кривому Розі).
«Доля розпорядилася так, що не всі діти мають родину. В області є інтернатні заклади, де проживають діти, які не мають батьків. Напередодні свят кожна дитина загадує бажання, щоб знайти під ялинкою подарунок. Цього року облдержадміністрація виступила з ініціативою проведення акції «Подаруй дитині свято». Ми пропонуємо кожному небайдужому жителю області стати Дідом Морозом для дитини-сироти»,- сказала директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вікторія Крупська.

Як розповіла начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валентина Середня, діти написали листи з побажаннями. Ці листи будуть передані торговим мережам та розміщені на ялинках.

«Новий рік – це свято, до якого готуються із задоволенням. Малеча готується по-своєму. Вони пишуть листи Діду Морозу, у яких загадують найпотаємніші бажання, і сподіваються, що вони здійсняться», - підкреслила Валентина Середня.

Загалом в акції беруть участь 707 дітей з інтернатних закладів.

«Загалом у акції беруть участь 13 найбільших торговельних мереж у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі та сел. Ювілейному. У магазинах обов’язково працюватиме адміністратор, який організовуватиме процес та допомагатиме покупцям», - зазначила начальник управління розвитку споживчого ринку, харчової та переробної промисловості департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації Маргарита Зотова.

Механізм участі в акції дуже простий:
Оберіть лист з ялинки з назвою подарунка, який можете придбати. Ні в якому разі не викидайте лист – це дитяча мрія.
Придбайте цей новорічний подарунок дитині.
Прикріпіть лист до подарунка і віддайте адміністратору торговельного центру. Якщо бажаєте особисто передати подарунок дитині, повідомте свої контактні данні адміністратору. Волонтери зв'яжуться з вами.
Подарунки дітям будуть вручатися централізовано – одразу всьому інтернату чи дитячому будинку. Таке рішення було прийнято організаторами задля того, щоб не засмучувати тих дітей, чиє бажання ще не виповнилося.
Під час акції кожен матиме змогу сфотографувати та зняти на відео добру справу. Ці фото та відеоматеріали можна надсилати на електронну адресу: svjato2015@gmail.com для розміщення в мережі Інтернет. Зокрема, на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації (adm.dp.ua).
Довідка: Назва та адреса торговельних центрів:
1. “ЕпіЦентр-1” смт. Ювілейне, вул. Бабенка, 25.
2. “ЕпіЦентр-2” м. Дніпропетровськ, вул. Запорізьке Шосе, 62К.
3. “ЕпіЦентр” м. Дніпродзержинськ, перехрестя бульв. Будівельників та вул. Дружби Народів.
4. “ЕпіЦентр” м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 33.
5. ТРЦ “Дафи” м. Дніпропетровськ, бульвар. Зоряний, 1 А.
6. ТРК “Аполло” м. Дніпропетровськ, вул. Титова, 36.
7. ТРЦ “Вавилон” м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 2.
8. ТЦ “Караван” м. Дніпропетровськ, вул. Нижнедніпровська, 17.
9. ТЦ “Passage” м. Дніпропетровськ, вул. Карла Маркса, 50.
10. м. Дніпропетровськ, ТЦ “Європа” м. Дніпропетровськ, бульвар Європейський, 1Д.
11. ТОЦ “Славутіч” м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 104А.
12. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Панікахи, 15.
13. ТЦ “Терра” м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграда, 118Д.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю