На Днепропетровщине проверят здоровье атошников

30.03.2016 14:59

1 апреля на Днепропетровщине стартует месячник здоровья для участников АТО. Бойцы смогут пройти профессиональный медосмотр у терапевтов, хирургов, невропатологов, офтальмологов, стоматологов и психиатров.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

«Для приема ребят выделили отдельные кабинеты в полусотне городских и районных больниц. Это поможет ускорить процесс обследования и избежать очередей», - отметила Ольга Горб.

Военным также предложат пройти флюорографию, сделать кардиограмму, сдать общие анализы. Осмотр стоматологом и беседа с психиатром – по желанию.

Группы специалистов будут выезжать в отдаленные села и домой к тем военным, которые по состоянию здоровья не могут попасть в больницу самостоятельно.

По результатам медосмотров бойцам разработают индивидуальные программы реабилитации, выдадут справки, необходимые для оформления путевок в санатории.

Дополнительную информацию о проведении медосмотров можно получить в Центре помощи участникам АТО и членам их семей при Днепропетровской ОГА по адресу: г. Днепропетровск, пр. Поля, 1 (бывший пр. Кирова), (1 -й этаж). Телефон: (056) 742-86-62.

За последние 2 года из зоны АТО демобилизованы более 10 тысяч военных из Днепропетровской области. В апреле домой вернутся еще около 5 тысяч защитников Родины.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю