На Днепропетровщине беременная 46-летняя женщина бросилась под машину

25.03.2017 08:44

Трагедия произошла в Кривом Роге. По словам свидетелей, пьяная женщина выбежала на неосвещенную трассу и бросилась под колеса иномарки.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Водитель «Мерседеса» на скользкой после дождя дороге хоть и совершил экстренное торможение, но избежать наезда не смог. От удара жертва аварии скончалась мгновенно.

Вскоре на месте страшного ДТП появился человек, назвавшийся сожителем погибшей. Он рассказал следователям, что его гражданская жена утром узнала о беременности. Будущий ребенок была нежелательным, поэтому женщина высказывала намерения сделать аборт или покончить с собой. Так это или нет, предстоит выяснить правоохранителям, а еще эксперты должны установить степень вины водителя.

«Водитель автомобиля «Мерседес», который сбил женщину, ее не заметил. Поэтому сейчас ведется следствие, будут устанавливаться все обстоятельства происшествия, и виновный будет нести наказание», - рассказала инспектор Криворожского отдела полиции Екатерина Корниенко.

Читайте также: В Днепре фиксируются новые факты, связанные с вовлечением детей в «группы смерти»

Комментарии
Последние записи в блогах

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 5 місяців 2019 року в порівнянні з 5 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі МД) збільшилась на 14,44 %. Було оформлено 76 888 шт. МД (серед яких: 32 332 експортних МД та 36 490 імпортних) проти 67 188 шт. МД за 5 місяців 2018 року (серед яких: 31 763 експортних МД та 29 092 імпортних

Подробнее

«Станом на перше червня поточного року за підсумками декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи становить понад 40,6 тисяч на загальну суму 4,2 млрд гривень. За результатами декларування підлягає сплаті до бюджету 106,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 13,8 млн грн військового збору. Це відповідно на 15,7 млн грн та на 1,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Вона також розповіла, що найбільше декларацій про доходи надійшло від отримання спадщини (2676 на загальну суму 1 млрд 394,7 млн гривень) та продажу рухомого/нерухомого майна (1121 на загальну суму 283,7 млн гривень). Іноземний дохід в розмірі 129,6 млн грн задекларували 200 мешканців області.

Наразі, про понадмільйонні статки повідомили 278 громадян регіону. За результатами декларування вони сплатять 40,4 млн грн ПДФО та 4,4 млн грн військового збору.

Разом з тим, 5687 мешканців Дніпропетровської області заявили про право на податкову знижку. За результатами поданих декларацій вони отримають 12 млн гривень.

Подробнее

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет