Молодь Дніпра скаржиться на нестачу уваги з боку держави

09.10.2017 18:00

Молодь відчуває певний брак уваги з боку держави до існуючих проблем підростаючого покоління. Також їм не вистачає фінасування громадських організацій, зокрема, це є проблемою в Дніпрі.

Про це заявив в ефірі 51-го телеканалу голова громадської організації «Спільнота активної молоді» Владислав Мельничук, повідомляє інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Якщо казати про державну політику, то Закон, який визначає молодіжну політику - трішки не для молоді. Зараз такий підхід: є молодь, то й нехай вона собі існує", - зазначив він.

Читайте также: Студенти Дніпра втілюють багато ідей, - активіст

За його словами, фінансування громадських організацій - це проблема в Дніпрі.

"Має бути принцип: молодь – це майбутнє нашої держави. Завдання державної політики: вчити і долучати молодь до державотворчих процесів на всіх рівнях. Щоб молодь розуміла, як це працює. Нестандартний молодий погляд дає швидший старт", - розповів Владислав Мельничук.

ФОТО: "Информатор"

Комментарии
Житель
09.10.2017
Как обычно, первым делом о финансах! Дайте денюх! А предЪявить какой нибудь работающий продукт, не? Идите работать, молодые и перспективные!
Эшафот Хунтов
09.10.2017
АХАХАХАХАХАХААХХА
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю