Модульные дома для переселенцев готовы на 99%, но заселять людей будут не скоро

20.01.2015 09:03

Днепропетровщина готовится к новой волне переселенцев. Сейчас в области их проживает более ста тысяч. Для жителей Донецкой и Луганской областей уже скоро должны открыть двери модульные домики. Но этот процесс может затянуться, пишет 34.ua.

Модульные домики готовы на 99%, уверяют строители. Они уже подключены к коммуникациям. В таких домах нет газа. Здесь все на электроэнергии: плиты, отопительные устройства, баки для нагрева воды. «Днепрооблэнерго» провел ток в четыре точки расположения модульных зданий: Днепропетровск, Никополь, Днепродзержинск и Павлоград.

Читайте также: Сын Царева обратился в суд, чтобы выселить беженцев из дома в Старых Кодаках

Во всех домах установлены кухни и сантехника. В некоторых из них уже расставили шкафчики и кровати. За несколько дней этот городок уже мог бы начать принимать первых жильцов, однако заселение пока под вопросом. Дело в том, что проживание одного человека в таком доме стоит примерно 750 гривен в месяц. И кто будет платить — пока неизвестно.

До начала заселения людей в модульные городки работы еще очень много — нужно передать дома на баланс, оформить договоры с коммунальщиками, и разобраться, как будут организованы доплаты для переселенцев.

В модульных городках будут размещать людей лишь на временное пребывание — до 3 месяцев. Заселять в них будут новоприбывших граждан, предпочтение отдадут женщинам и с детьми, пенсионерам и инвалидам. Пока желающих заселиться в эти домики нет.

Последние 3 месяца Днепропетровщина стала для переселенцев транзитом. Найти жилье здесь очень сложно, поэтому переселенцев направляют в Кировоградскую, Винницкую и Ивано-Франковскую области.

Читайте также: Переселенцями на Дніпропетровщині опікуватиметься Міжнародна організація

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю